Mecz polska portugalia euro 2016 kiedy

Mecz Polska – Portugalia, który odbył się w ramach Euro 2016, był jednym z najbardziej emocjonujących spotkań tego turnieju. Spotkanie to miało miejsce 30 czerwca 2016 roku w Marsylii i zakończyło się zwycięstwem Polski 1:0. Był to pierwszy mecz Polski w turnieju, a zarazem pierwszy mecz Polski z Portugalią w historii. Mecz ten był bardzo ważny dla obu drużyn, ponieważ wynik tego spotkania miał wpływ na dalszy przebieg turnieju.

Jak Polska zagrała w meczu z Portugalią na Euro 2016?

Polska zagrała w meczu z Portugalią na Euro 2016 w dniu 30 czerwca. Mecz zakończył się remisem 1:1. Polska strzeliła gola w doliczonym czasie gry, dzięki czemu udało się zdobyć jeden punkt. Bramkę dla Polski zdobył Robert Lewandowski w 90. minucie meczu. Portugalczycy strzelili gola w pierwszej połowie, a autorem bramki był Renato Sanches. Mecz był bardzo zacięty i obie drużyny stworzyły wiele okazji do zdobycia gola. Polska zagrała bardzo dobry mecz i udało jej się zdobyć jeden punkt.

Jakie były najważniejsze momenty meczu Polska-Portugalia na Euro 2016?

Mecz Polska-Portugalia na Euro 2016 był jednym z najważniejszych wydarzeń tego turnieju. Najważniejsze momenty tego meczu to: pierwsza bramka dla Polski, którą zdobył Robert Lewandowski w 33. minucie, druga bramka dla Polski, którą zdobył Jakub Błaszczykowski w 58. minucie, a także trzecia bramka dla Polski, którą zdobył Arkadiusz Milik w 88. minucie. Wszystkie te bramki pozwoliły Polsce wygrać mecz 3-2 i awansować do ćwierćfinału Euro 2016.