Różne

Mecz legia arka gdzie transmisja

Mecz Legia Warszawa z Arką Gdynia to jeden z najbardziej wyczekiwanych spotkań w Ekstraklasie. Obie drużyny są w ścisłej czołówce tabeli, a ich starcie będzie miało duże znaczenie dla układu w tabeli. Transmisja meczu Legia – Arka odbędzie się w niedzielę, 28 marca 2021 roku o godzinie 18:00. Będzie to wyjątkowe spotkanie, ponieważ obie drużyny są w ścisłej czołówce tabeli i każdy punkt będzie miał duże znaczenie dla układu w tabeli. Wszyscy kibice będą mieli okazję obejrzeć to spotkanie na żywo w telewizji lub w internecie.

Relacja na żywo z meczu Legia – Arka: komentarze, wyniki i statystyki

Relacja na żywo z meczu Legia Warszawa – Arka Gdynia.

Mecz rozpoczął się o godzinie 20:30. Legia wystąpiła w składzie: Malarz – Jędrzejczyk, Pazdan, Astiz, Hlousek – Moulin, Kopczyński, Cafu – Kucharczyk, Radović, Nagy.

Arka Gdynia wystąpiła w składzie: Kamiński – Marcjanik, Marciniak, Stolarski, Marciniak – Gajos, Lipski, Warcholak, Łukasik – Góralski, Siemaszko.

W pierwszej połowie meczu Legia objęła prowadzenie po bramce strzelonej przez Radovicia w 25. minucie. W drugiej połowie Arka doprowadziła do wyrównania po bramce strzelonej przez Gajosa w 65. minucie.

Ostateczny wynik meczu Legia Warszawa – Arka Gdynia to 1:1.

Spalone: 1

Przegląd historii meczów Legia – Arka: najlepsze momenty i najważniejsze wydarzenia

Legia Warszawa i Arka Gdynia to dwie z najbardziej znanych polskich drużyn piłkarskich. Ich mecze są zawsze wyczekiwane przez kibiców obu drużyn. Przez lata mecze Legii z Arką stały się jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim futbolu.

Pierwszy mecz między Legią a Arką odbył się w roku 1965. Legia wygrała ten mecz 3:2. Od tego czasu obie drużyny spotkały się na boisku wielokrotnie.

Najbardziej znanym meczem między Legią a Arką był mecz finałowy Pucharu Polski w roku 2008. Legia wygrała ten mecz 1:0 po bramce w doliczonym czasie gry. Był to jeden z najbardziej ekscytujących meczów w historii obu drużyn.

Kolejnym ważnym meczem był mecz o mistrzostwo Polski w roku 2011. Legia wygrała ten mecz 3:2 po bramce w ostatniej minucie gry. Był to jeden z najbardziej dramatycznych meczów w historii obu drużyn.

Ostatni mecz między Legią a Arką odbył się w roku 2019. Legia wygrała ten mecz 3:1. Był to jeden z najbardziej zaciętych meczów w historii obu drużyn.

Mecze Legii z Arką są zawsze wyczekiwane przez kibiców obu drużyn. Przez lata mecze te stały się jednymi z najważniejszych wydarzeń w polskim futbolu.