Pomysł na biznes - sklep motoryzacyjny?

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Pomysł na biznes - sklep motoryzacyjny?

Post autor: KamilZ »

Cześć,
Potrzebuję Waszej porady w zakresie znalezienia pomysłu na własny biznes, ostatnio zastanawiałem się nad otworzeniem własnego sklepu motoryzacyjnego ponieważ tego typu miejsc brakuje w naszej okolicy. Stąd moje pytanie co o tym sądzicie i czy warto tutaj pójść np. również w opcję franczyzy? Pozdrawiam :)
Marekk
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:38

Re: Pomysł na biznes - sklep motoryzacyjny?

Post autor: Marekk »

Ja uważam, że jeżeli nie ma dużej konkurencji i widzisz zapotrzebowanie na rynku w okolicy to jak najbardziej warto, jeśli myślałeś o franczyzie to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić abyś w wolnej chwili odwiedził również ofertę LucArt, która właśnie umożliwia otworzenie swojego sklepu motoryzacyjnego pod ich szyldem http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Pomysł na biznes - sklep motoryzacyjny?

Post autor: Adams »

Podzielam tutaj opinie poprzednika, dość ciężko jest to wszystko samemu zrobić i przygotować dlatego opcja z franczyza moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem tym bardziej że dowiesz się jak odpowiednio prowadzić tego typu biznes oraz jak dbać o działania marketingowe i strategię.

interbud targi
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Pomysł na biznes - sklep motoryzacyjny?

Post autor: PatrykLew »

Akurat co do LucArt nie można mieć zastrzeżeń bo współpraca z nimi to świetna opcja dla osób które potrzebują dużego wsparcia na początku biznesu, tym bardziej że zapewniają najniższe ceny, do tego pomoc w promocji jak i przygotowaniu wystawy, planu działań itd. Na pewno się nie zawiedziesz tylko warto wcześniej zrobić dokładne rozeznanie w rynku i dostępnych miejscach do prowadzenia sprzedaży :)
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Pomysł na biznes - sklep motoryzacyjny?

Post autor: KamilZ »

Muszę przyznać, że zaciekawiliście mnie tym temat franczyzy z LucArt. W takim razie dziś usiądę i dokładnie sprawdzę jak to dokładnie wygląda i czy rzeczywiście jest to opcja warta inwestycji oby tak! To z nowym rokiem będę już zaczynał konkretne działania :)
ODPOWIEDZ