Depositphotos oferuje jakieś narzędzia do tworzenia projektów graficznych?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Emily111

Depositphotos oferuje jakieś narzędzia do tworzenia projektów graficznych?

Post autor: Emily111 »

Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że jesteście gotowi na wciągającą rozmowę. Chętnie wysłucham waszych opinii na temat Depositphotos i mam pytanie na początek. Czy na Depositphotos dostępne są zdjęcia stockowe z różnych kultur i regionów geograficznych? Czy Depositphotos oferuje jakieś narzędzia do tworzenia projektów graficznych? Czy istnieje możliwość odnalezienia zdjęć stockowych na podstawie konkretnego koloru lub palety kolorów?

klasy żarówek
Gość

Re: Depositphotos oferuje jakieś narzędzia do tworzenia projektów graficznych?

Post autor: Gość »

Cześć! Na Depositphotos znajdziesz zdjęcia stockowe reprezentujące różne kultury i regiony geograficzne, co pozwala na tworzenie projektów z różnorodnymi motywami. Depositphotos oferuje również narzędzia do tworzenia projektów graficznych, w tym edytor graficzny i szablony, które ułatwiają pracę z zakupionymi grafikami. Co do wyszukiwania zdjęć stockowych na podstawie koloru, Depositphotos nie oferuje tej funkcji w sposób bezpośredni, ale można filtrować wyniki wyszukiwania według różnych kategorii, co pozwala wybrać zdjęcia z określonymi paletami kolorów, unikając jednak treści nieodpowiednich, jak "gołe laski zdjęcia"(https://depositphotos.com/pl/photos/go% ... laski.html).
Maxxx17

Re: Depositphotos oferuje jakieś narzędzia do tworzenia projektów graficznych?

Post autor: Maxxx17 »

Dzięki za informacje! To świetnie, że Depositphotos oferuje różnorodność kulturową w swojej bazie zdjęć stockowych. Narzędzia do tworzenia projektów graficznych na pewno mogą być przydatne. A jeśli chodzi o filtrowanie wyników według kolorów, to zrozumiałem, że choć nie ma funkcji opartej na kolorach, to nadal można dostosować wyniki do potrzeb projektu. To ważne! Cieszę się, że mogłem to wyjaśnić. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ