Budowa sklepu internetowego dla firmy

pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Budowa sklepu internetowego dla firmy

Post autor: pelonsk »

Czy firm projektujących strony www powinno się szukać w sieci, czy lokalnie? Chcę by cały sklep był dopięty na ostatni guzik, dlatego liczę, że trochę mi w tym podpowiecie, bo nie siedzę w temacie, a nie raz widziałem, że niektórzy wypowiadali się w tej kategorii :)
kleksi
Posty: 222
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:31

Re: Budowa sklepu internetowego dla firmy

Post autor: kleksi »

Musisz chyba samemu zdecydować, czy preferujesz kontakt internetowy, czy wzrokowy. Tak naprawdę oba rozwiązania są dobre, ale warto dobrać to pod siebie, ja na przykład wolę rozmowę w realu.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Budowa sklepu internetowego dla firmy

Post autor: pelonsk »

W sumie, to ja chyba również bardziej stawiałbym na tradycyjny kontakt. Tylko czy gdzieś w Nowym Sączu znajdę jakąś atrakcyjną firmę? Ewentualnie coś z Krakowa, bo też daleko nie mam.
kleksi
Posty: 222
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:31

Re: Budowa sklepu internetowego dla firmy

Post autor: kleksi »

W Nowym Sączu jest firma https://influencja.pl/ myślę, że w całym województwie nie znajdzie się ani jedna bardziej kreatywna agencja zajmująca się tworzeniem stron i sklepów internetowych.
sunny
Posty: 70
Rejestracja: 05 paź 2019, 8:31

Re: Budowa sklepu internetowego dla firmy

Post autor: sunny »

No faktem jest, że sklep internetowy dla firmy jest bardzo ważny, a żeby dobrze funkcjonował, to powinniśmy zlecić jego stworzenie odpowiedniej firmie. Ja wiem, że Nakatomi może Wam wykonać projekt strony, może i sklepu, warto dopytać. Działają na rynku od dawna, a do tematu na pewno nie podchodzą po łebkach. Wykonują stosowne analizy.
ODPOWIEDZ