Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

O prowadzeniu działalności w Polsce. Codzienne trudności, zmagania, problemy.
Bibi
Posty: 25
Rejestracja: 28 lut 2020, 19:21

Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Bibi »

Ahoj :)
Zamawiacie zakupy spożywcze z dostawą do domu? W Grodzisku Mazowieckim można zamówić dostawę z Delidostawy z Żabiej Woli. Firma lokalna, znana w okolicy i tyle. Fajny mają pomysł na biznes, ale walczą z dużymi sieciówkami. Zamawiacie z lokalnych biznesów czy wolicie wspierać lokalne nieduże firmy?
Glesso
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2020, 20:40

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Glesso »

Mi się czasem zdarza zamawiać dostawę do domu z zakupami, ale to jak robię duże zamówienie zapasów kasz, ryżów, mąk, cukrów, konserw, proszków do prania itp. Codzienne zakupy robię jednak w sklepach pod domem, jak wejde do sklepu to szukam inspiracji na to co zrobić do jedzenia na obiad itp. A jak oni działają? Internetowo czy telefonicznie?
Bibi
Posty: 25
Rejestracja: 28 lut 2020, 19:21

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Bibi »

Internetowo i telefonicznie. Mają stronę internetowa przez którą można złożyć zamówienie, ale na niej nie ma wszystkich produktów. Dlatego można zadzwonić i zamówić więcej - dopytać o to jakie maja akurat wędliny sery itp. Działają szybko - na drugi dzien albo rano albo po południu zamówienie jest dostarczone
Soffi
Posty: 287
Rejestracja: 06 kwie 2018, 21:41
Lokalizacja: Czempiń

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Soffi »

W internecie kupuję dużo rzeczy, tym niemniej jeśli chodzi o artykuły spożywcze, to wolę przejrzeć gazetki promocyjne i zrobić taniej zakupy na przykład w Carrefour https://gazetki-promocyjne.pl/sklepy/carrefour/ Dużo jem teraz owoców i warzyw, a tam zawsze wszystko świeżutkie dostaję.
Glesso
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2020, 20:40

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Glesso »

Tylko wiesz, przejrzysz gazetki promocyjne, zamówisz do domu dostawę i dostaniesz z takiej sieciówki produkty które sa chwile przed terminem ważności albo jakieś wybrakowane. Takie promocje mnie nie interesują
Bibi
Posty: 25
Rejestracja: 28 lut 2020, 19:21

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Bibi »

Też raz skorzystaliśmy z oferty sieciówki z dostawa do domu. Szybko pożałowaliśmy. Termin dostawy była najszybciej za 5 dni (po 16.00). Dostawca wydzwaniał od 14.00 czy może szybciej przywieźć zakupy. Rozumiem człowieka, chciał szybciej skończyć prace. On mógł, ja nie. Także oferta lokalnej firmy wydaje się być bardziej dla mnie
Glesso
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2020, 20:40

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Glesso »

teraz bardzo dużo powstaje takich inicjatyw, zakupy do domu, firmy które generalnie zajmują się dostawami (jedzenia, zakupów itp.) jest z czego wybierać. Fajna sprawa jak ktoś złamie nogę czy się rozchoruje
Bibi
Posty: 25
Rejestracja: 28 lut 2020, 19:21

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Bibi »

Nie tylko podczas choroby chociaż wtedy docenia się jeszcze bardziej. Ale i na co dzień też. Sporo czasu marnuje się na zakupach. Chodzi bezmyślnie po supermarketach. Strata czasu
Glesso
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2020, 20:40

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Glesso »

Tak tak nie tylko podczas choroby ale wyobrażam sobie taką sytuację że złamię noge i nie muszę się martwić o takie rzeczy jak zakupy. Na co dzień też jak najbardziej. Jesli ktoś nie lubi zakupów tak jak ja to super :)
marcuśka

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: marcuśka »

tez już miałam okazję zamawiać w Rano Zebrano ( mieszkam w Nadarzynie). fajne produkty, dobre ceny, szybka dostawa pod same drzwi.
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Delidostawa | zakupy spożywcze z dostawą | Grodzisk Mazowiecki

Post autor: melomanka2 »

Ja również bardzo często robię zakupy spożywcze on-line. Jest to szybsza i wygodniejsza firma zakupów, a poza tym zauważyłam, że tak jest o wiele taniej ;) Ostatnio na przykład zamówiłam sobie trochę ryżu na zapas w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/286-ryz-paraboliczny.html, polecam i Wam się tam rozejrzeć ;)
ODPOWIEDZ