Lekkie buty dla dzieci

Wszystko o modzie, krajowa, zagraniczna, producenci, pomysły
Bińka

Lekkie buty dla dzieci

Post autor: Bińka »

Poszukuję naprawdę lekkich, dobrych butów dla dziecka. Dobre opinie słyszałam o tych z firmy Gucio, może je znacie? https://gucio24.com/o-nas planuję zamówić dla syna :)
Żaneta

Re: Lekkie buty dla dzieci

Post autor: Żaneta »

Bińka pisze:
> Poszukuję naprawdę lekkich, dobrych butów dla dziecka.

No ja ja przychodzę z nieco innym pytaniem, bo może ktoś akurat ma podobny problem do mojego. Moje dzieciaki po prostu są mistrzami w niszczeniu butów, naprawdę. Co chwilę jak nie przetarcie, to rozklejenie, nie wiem są w nich są aż takie moce niszczenia ;) Orientujecie się, czym byłabym w stanie skleić takie buciki?
kuriżk

Re: Lekkie buty dla dzieci

Post autor: kuriżk »

Żaneta pisze:
> Bińka pisze:
> > Poszukuję naprawdę lekkich, dobrych butów dla dziecka.
>
> No ja ja przychodzę z nieco innym pytaniem, bo może ktoś akurat ma podobny problem do
> mojego. Moje dzieciaki po prostu są mistrzami w niszczeniu butów, naprawdę. Co chwilę
> jak nie przetarcie, to rozklejenie, nie wiem są w nich są aż takie moce niszczenia ;)
> Orientujecie się, czym byłabym w stanie skleić takie buciki?

a próbowałaś może kleju Tadam? Ja go używam od kilku lat i jest na prawdę dobry
oetadam
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2020, 21:49

Re: Lekkie buty dla dzieci

Post autor: oetadam »

Witam! Żaneta klej TADAM® z łatwością pozwoli skleić Ci buty dzieci. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Lekkie buty dla dzieci

Post autor: melomanka2 »

A co byście powiedzieli na lekkie i wygodne buty marki Crocs? Nadają się one również do chodzenia w wodzie, więc będą idealne na wakacje. W outlecie internetowym https://pepegi.eu/firm-pol-1538574090-Crocs.html można takie buty zamówić po naprawdę bardzo atrakcyjnych, niewygórowanych cenach ;)
ODPOWIEDZ