suplementy przy odchudzaniu

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

suplementy przy odchudzaniu

Post autor: felikaa »

wsparcie suplementami podczas procesu odchudzania - warto?
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: evelajna »

moim zdaniem tak, bo w ten sposob uzupełniasz utracone podczas diety czy treningu niezbędne minerały czy witaminy., Organizm jest wtedy narażony na większy wysiłek i dobrze jest kompleksowo wesprzeć :)
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: lolika »

kup sobie dodatkowo jakieś dobre suple z Pharmovit np. Tu masz czysty skład, szybkie i skuteczne działanie no i niezłą cenę. Ja kupuje np SlimVit ( z serii Herbaline) i jeszcze myslę o tym by dokupić sobie kapsaicynę, która też pomaga w szybszym spalaniu kalorii :) dostaniesz je albo w ich sklepie internetowym albo w dowolnym sklepie zielarskim :)
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: felikaa »

wow wielkie dzięki za konkretną podpowiedz :) dopiero wkrecam sie w temat suplementacji wiec to dla mnie bardzo cenna lekcja, dzięki! :)
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: lolika »

nie ma sprawy, fajnie, ze mogłam pomóc :) jak już zrobisz zakupy w Pharmovit daj znać co wybrałaś na początek :)
poliś

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: poliś »

i ja skorzystałam i zrobiłam większe zakupy w Pharmovit. Oświadczam uroczyście, ze moja apteczka domowa jest już w pełni wyposazona a ja gotowa na zbliżający się sezon grypowy :) p.s świetne są te witaminy w płynie :)
ićka

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: ićka »

poliś pisze:
> i ja skorzystałam i zrobiłam większe zakupy w Pharmovit. Oświadczam
> uroczyście, ze moja apteczka domowa jest już w pełni wyposazona a ja gotowa
> na zbliżający się sezon grypowy :) p.s świetne są te witaminy w płynie :)

no właśnie ja się zastanawiam nad tymi witaminami w płynie, zastanawiam się czy dzieci będą pić. bo tradycyjnych tabletek nie chcą połykać więc szukam alternatywy.
poliś

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: poliś »

kupuj kupuj, jak dodasz kilka kropel do ulubionego soku czy nawet herbaty to nawet nie zauważą, ze tam coś jest :) my pijemy regularnie i póki co tfu tfu infekcje omijają nas szerokim łukiem :)
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: melomanka2 »

A czy ktoś z Was stosował może taki suplement na przyspieszenie metabolizmu https://algpharma.pl/produkt/metabol/? I jak, czy coś u Was zdziałał? Jak oceniacie jego działanie? Czy udało Wam się zrzucić trochę zbędnych kilogramów z jego pomocą? Jak długo go stosowaliście?
Kośkunia

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: Kośkunia »

Zawsze byłam sceptyczna do różnego rodzaju produktów pomagających w utrzymaniu zdrowego stylu życia do momentu gdzie nie dałam się namówić znajomej żeby spróbować suplementacji od https://www.herbapol-polana.com/. Zawsze miałam problem z włosami paznokciami. Już nie mam.
Od niedawna zaczęłam tez stosować ich kosmetyki, wiec podwójna siła jest we mnie.
kasialipa
Posty: 159
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:46

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: kasialipa »

Myślę, że warto jeśli suplementy pochodzą ze sprawdzonych źródeł i mają naprawdę dobry skład. Na stronie https://tantus.pl/warto-stosowac-suplementy-diety/ możecie przeczytać świetny artykuł w tej tematyce. Dowiecie się na co zwracać uwagę podczas doboru odpowiednich produktów. Odpowiednia wiedza i podejście do tematu odchudzania będą kluczowe w odniesieniu sukcesu.
artekp999
Posty: 31
Rejestracja: 11 lut 2020, 9:49

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: artekp999 »

W moim przypadku w pierwszej kolejności musiałem oczyścić organizm, gdyż zalegało w nim dużo dziadostwa. Długo szukałem sklepu gdzie znajdę wszystkie produkty, które przepisał mi dietetyk i udało się to znaleźć na https://zdrowyklik.pl/suplementy-diety/ ... chudzanie/ od teraz regularnie zaopatruję się tam we wszystkie naturalne suplementy diety.
dumiśka

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: dumiśka »

ważne jest też to by wspierać kompleksowo nasz organizm, zwłaszcza w okresie odchudzania gdy zwykle dostarczamy mu mniejszą ilość witamin czy minerałów, niedobory warto uzupełniać. Ja codziennie przyjmuje witaminy i suplementy. Oczywiście tu ważne jest by wybierać te z naturalnym składem bo są bardziej skuteczne i bezpieczne. ja lubię te z Pharmovit, są naturalne a do tego niedrogie.
Władysław

Re: suplementy przy odchudzaniu

Post autor: Władysław »

Oczywiście, że tak! W końcu jeśli odpowiednio podejdziecie do tego tematu, będzie Wam o wiele prościej uzyskać satysfakcjonujące preparaty, które pomogą pomogą Wam uzupełnić niezbędne składniki pod czas odchudzania. Na portalu https://ktomalek.pl/suplementy/elektrolity/cs-9/1 znajdziecie na ten temat sporo informacji, więc koniecznie tam zajrzyjcie.

boramid cena
ODPOWIEDZ