Zakup auta - Rzeszów

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Zakup auta - Rzeszów

Post autor: KamilZ »

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrego auta dla rodziny coś może w wersji combi, bądź SUV i jaki salon samochodowy z autami nowymi i używanymi możecie mi polecić jeśli chodzi o Rzeszów.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Zakup auta - Rzeszów

Post autor: Adams »

Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście odwiedzili salon Auto Res Rzeszów w którym znajdziecie szeroką ofertę aut nowych, używanych i jednocześnie będziecie mogli w późniejszym czasie liczyć na sprawdzony serwis autoryzowany. My zdecydowaliśmy się u nich na zakup Jeepa Cherokee po fajnej promocyjnej cenie ze względu na wyprzedaż rocznika i z warunków jakie nam zapewnili naprawdę jesteśmy mega zadowoleni. Pozdarwiam!
Kiki77
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:20

Re: Zakup auta - Rzeszów

Post autor: Kiki77 »

Jeśli o mnie chodzi to jestem za Auto Res. Salon o rozbudowanej ofercie, świetnym podejściu do klienta i dobrym zakresie cenowym. Wszystko przebiega w pełni po naszej myśli zarówno przy zakupie, jak i serwisie. A oprócz auta osobowego Hyundaia i30 mamy jeszcze Fiata Ducato na firme. Uczciwi i jednocześnie zapewniający jasne warunki, na pewno warci polecenia.
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Zakup auta - Rzeszów

Post autor: melomanka2 »

Kiedy już kupicie Wasze wymarzone auto, na pewno warto je będzie odpowiednio wyposażyć ;) Moim zdaniem przyda się w nim wideorejestrator, na przykład taki, jak na stronie internetowej https://smartcams.pl/83-wideorejestratory. To ostatnio bardzo popularny gadżet :)
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Zakup auta - Rzeszów

Post autor: MariuszPol »

Podzielam pozytywną wypowiedź jeżeli chodzi o Auto Res i też radziłbym Wam sprawdzić przygotowaną przez nich ofertę. Mają wieloletnie doświadczenie, uczciwe podejście do klienta i jednocześnie ciężko mieć jakiekolwiek zastrzeżenia co do samej obsługi i przygotowanych propozycji. Ceny konkurencyjne, a do tego mogę nawet dostarczyć auto pod drzwi jeśli wolicie ze względu na sytuację unikać takich wyjść i kontaktów z innymi osobami.
MilenkaD32
Posty: 36
Rejestracja: 17 lip 2019, 23:36

Re: Zakup auta - Rzeszów

Post autor: MilenkaD32 »

Ja też mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat Auto Res Rzeszów jeżeli zależy Wam na profesjonalnym podejściu, dobrym zakresie i uczciwym podejściu do klienta, także jeśli chodzi o samą realizację w zakresie wykonywanych napraw. W końcu znalazłem odpowiednie auto dla siebie, czyli Jeep Cherokee i do firmy Ducato. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń, no i dość szybko to wszystko przebiegło :)
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Zakup auta - Rzeszów

Post autor: KamilZ »

Dziękuję bardzo za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że uda mi się podjąć racjonalną decyzję. Postaram się po zakupie dać znać, na co się ostatecznie zdecydowałem :)
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Zakup auta - Rzeszów

Post autor: Adams »

Oczywiście nie ma za co i mamy nadzieję, że podejmiesz racjonalną decyzję dla siebie, czy także swojej firmy szukając dobrego busa. Jest w czym wybierać, rozbudowana oferta modeli nowych i używanych oraz dobra obsługa. Z nimi na pewno wszystko pójdzie sprawnie, pzodrawiam
nanu66
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2020, 9:12

Re: Zakup auta - Rzeszów

Post autor: nanu66 »

Często zakupione samochody, zwłaszcza te z zagranicy, wymagają odpowiedniego nastawienia nawigacji, aby wszystko było dobrane do języka polskiego. W tym wypadku liczy się znalezienie fachowców, którzy podejmą się tego działania na najwyższym poziomie. Dlatego konwersja USA UE Jeep powinna być przeprowadzona przez https://fabryczne.pl/pl/catalog/JEEP którzy są w tym obszarze prawdziwymi profesjonalistami.
ODPOWIEDZ