Szkolenia inżynierii społecznej

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Szkolenia inżynierii społecznej

Post autor: pelonsk »

Tego typu szkolenia są niestety mało popularne w Polsce. Jest w ogóle ktoś, kto je przechodził i jest w stanie się wypowiedzieć, odnośnie tego, czy w ogóle było warto? Osobiście myślę, że jest to dobra opcja dla przedsiębiorców, jeśli chce się myśleć przyszłościowo i się rozwijać, ale chętnie poznam wasze zdanie.
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Szkolenia inżynierii społecznej

Post autor: hanse »

Wśród przedsiębiorstw nie są one wcale mało popularne. Ja sam oraz większość moich znajomych prowadzących biznesy, posiadamy takie szkolenia, bo bez nich utrzymanie się na rynku byłoby naprawdę trudne.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Szkolenia inżynierii społecznej

Post autor: pelonsk »

Nie sądziłem, że jest to aż tak powszechne w Polsce. Sam raczej nie mam zbyt wielu znajomych prowadzących firmy, więc nie jestem zbytnio w temacie. W którym miejscu przechodziłeś te kursy? Było to coś skomplikowanego?
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Szkolenia inżynierii społecznej

Post autor: hanse »

Dla mnie raczej było to fascynujące niż skomplikowane. Zawsze interesowały mnie tematy manipulacji i zrozumienia innych ludzi, a szkolenie w http://specjalista.edu.pl/ idealnie wpasowało się w moje oczekiwania.
ODPOWIEDZ