Wybór wycieraczek samochodowych - Visee

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Wybór wycieraczek samochodowych - Visee

Post autor: MariuszPol »

Chciałbym zapytać Was i od razu się doradzić na jakie wycieraczki samochodowe postawiliście jeśli chodzi o jakość wykonania piór, mocowań oraz zastosowanie mieszanki gumowej? Macie dla mnie jakieś wskazówki, byłbym wdzięczy za konkrety!
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Wybór wycieraczek samochodowych - Visee

Post autor: Adams »

Naszym ostatecznym wyborem jeżeli chodzi o pióra wycieraczek płaskich to zdecydowanie Visee i jeśli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości rozwiązań to koniecznie zwróćcie uwagę co przygotowali oraz co pasuje do Waszego auta. Mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni i już nie przepłacicie za zbyt drogie wersje oryginalne. Ja już raczej nie dam się naciągnąć :)
Kiki77
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:20

Re: Wybór wycieraczek samochodowych - Visee

Post autor: Kiki77 »

Jeżeli o mnie chodzi to też dołączam się do wypowiedzi poprzednika jeśli chodzi o Visee. Stawiają na najwyższą jakość, uczciwe podejście i dobry zakres cenowy dlatego ja już zrezygnowałem z wersji oryginalnych ponieważ praktycznie w ogóle nie odstają wykończeniem. Pozdrawiam i udanych zakupów!
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Wybór wycieraczek samochodowych - Visee

Post autor: KamilZ »

O to może i ja sprawdzę, bo auto rzeczywiście potrzebuje dobrej jakości wycieraczek żeby zachować dobrą widoczność.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Wybór wycieraczek samochodowych - Visee

Post autor: MariuszPol »

Super, mega dzięki za pierwsze wskazówki! Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście liczę, że temat jeszcze się rozwinie. Natomiast przynajmniej znam Waszą opinię na temat Visee.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Wybór wycieraczek samochodowych - Visee

Post autor: Adams »

Oczywiście nie ma za co i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów oraz trwałości jaką reprezentują. Pozdrawiam i mam nadzieję, że zakup będzie w pełni udany.
Dżaster

Re: Wybór wycieraczek samochodowych - Visee

Post autor: Dżaster »

Skoro mowa o wycieraczkach samochodowych to sama poszukuje takich lepszej marki. Więc za namową znajomego zaczęłam przeglądać internet i tak udało mi się znaleźć na tej stronie https://www.ceneolokalnie.pl/lodz/wycie ... amochodowe kilkanaście bardzo dobrych ofert wycieraczek. Także z pewnością jakieś wybiorę wycieraczki i zamówię bo jednak szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach z takimi częściami i szukanie . A tak siedząc w domu dokonam udanego zakupu
ODPOWIEDZ