auta premium z komisu

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
wirkadaga
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:03

auta premium z komisu

Post autor: wirkadaga »

Znacie jakiś fajny komis, gdzie można nabyć używane auta ale takie klasy premium? Myślę o firmie związanej z transportem i o używanej flocie aut właśnie.
Plkaka
Posty: 34
Rejestracja: 28 mar 2019, 15:30

Re: auta premium z komisu

Post autor: Plkaka »

Koło Słupcy w Orchowie konkretnie znajduje się komis aut luksusowych Autorawicki. Ja kiedyś z firmy tam jechałem po auto. Fury mieli wtedy naprawdę niezłe. Warto przedzwonić i popytać co aktualnie mają na stanie.
wirkadaga
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:03

Re: auta premium z komisu

Post autor: wirkadaga »

Plkaka pisze:
> Koło Słupcy w Orchowie konkretnie znajduje się komis aut luksusowych
> Autorawicki. Ja kiedyś z firmy tam jechałem po auto. Fury mieli wtedy
> naprawdę niezłe. Warto przedzwonić i popytać co aktualnie mają na stanie.


A masz do nich jakieś namiary i czy wiesz może jak teraz pracują - normalnie mają otwarte?
Plkaka
Posty: 34
Rejestracja: 28 mar 2019, 15:30

Re: auta premium z komisu

Post autor: Plkaka »

Niestety jak teraz pracują to nie mam pojęcia, musiałabyś sama się skontaktować. Mają stronę internetową: http://autorawicki.pl/ Tutaj znajdziesz wszystkie namiary.
Henryk622
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2020, 21:24

Re: auta premium z komisu

Post autor: Henryk622 »

Też polecam komis Autorawicki. Jechałem tam w tamtym roku z kumplem po furę. Auta mają pierwsza klasa. Zadbane, wyczyszczone, wyglądają jakby wyjechały z salonu dopiero co. Stan techniczny też bez zarzutu rzecz jasna.
wirkadaga
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:03

Re: auta premium z komisu

Post autor: wirkadaga »

Dziękuję wszystkim za opinie. Skontaktuję się jutro z nimi i zorientuję się co mają aktualnie na stanie. Trochę daleko to Orchowo ode mnie ale zależy mi na dobrej flocie aut.
Henryk622
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2020, 21:24

Re: auta premium z komisu

Post autor: Henryk622 »

wirkadaga pisze:
> Dziękuję wszystkim za opinie. Skontaktuję się jutro z nimi i zorientuję się
> co mają aktualnie na stanie. Trochę daleko to Orchowo ode mnie ale zależy
> mi na dobrej flocie aut.

Jak po takiej klasy auta to odległość nie powinna robić znaczenia. Po dobre auta to i na drugi koniec Polski opłaca się jechać, a oni takie właśnie mają.
wirkadaga
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:03

Re: auta premium z komisu

Post autor: wirkadaga »

Co racja to racja, dziękuję ;)
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: auta premium z komisu

Post autor: melomanka2 »

A samochody jakich marek lubicie najbardziej? Czy macie jakąś swoją ulubioną markę? Ja na przykład bardzo lubię auta marki Seat ;) Ostatnio sporo na ich temat czytałam na stronie internetowej http://superseat.pl. Tak więc jeśli również chcielibyście się dowiedzieć co nieco na temat najnowszych modeli tych samochodów, to polecam tam zajrzeć ;)
ODPOWIEDZ