Wybór kasy fiskalnej

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Wybór kasy fiskalnej

Post autor: pelonsk »

Czy wybór kasy fiskalnej ma duże znaczenie? Czym w szczególności powinno się kierować podczas jej wyboru?
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Wybór kasy fiskalnej

Post autor: hanse »

Moim zdaniem różnica jest i to całkiem spora. Nowoczesne kasy są znacznie szybsze, co za tym idzie, usprawniają pracę sklepu, a to przecież o to przede wszystkim chodzi. Jednak warto zwracać uwagę na to by kupować jedynie od sprawdzonych producentów.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Wybór kasy fiskalnej

Post autor: pelonsk »

Masz może jakąś szerszą wiedzę na ten temat i byłbyś w stanie polecić coś dobrego? Ja niestety w temacie kas zbytnio się nie obracam i nie wiem który model najlepiej wybrać, bo na allegro kilka ciekawych udało mi się znaleźć.
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Wybór kasy fiskalnej

Post autor: hanse »

Szczerze mówiąc, to allegro bym odpuścił, bo znacznie lepsze i tańsze oferty znajdziesz na prywatnych stronach internetowych. U mnie w firmie mamy dwie kasy fiskalne online Farex Pro 600, które był kupione u https://netvet.pl/ i muszę przyznać, że bardzo dobrze działają. Przede wszystkim się nie zacinają, mimo wielogodzinnej pracy, do tej pory nie było również żadnej awarii, więc model wydaje się być porządny.
ODPOWIEDZ