Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

Post autor: KamilZ »

Cześć,
Z jakiego sprzętu korzystacie jeśli chodzi o prowadzenie magazynu? Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki, ponieważ niedługo będziemy musieli je dobrać i nie do końca wiemy w jakim kierunku warto pójść. Pozdrawiam i z góry dzięki :)
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

Post autor: Adams »

W mojej opinii zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę firmy Lemarpol warto postawić w zakresie współpracy co do serwisów, zakupu, ale i nawet wynajmu sprzętu długo i krótkoterminowego. My współpracujemy z nimi już od ponad dwóch lat i jak do tej pory wszystko układa się po naszej myśli, pozdrawiam!
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

Post autor: MariuszPol »

Podzielam opinię poprzednika odnośnie firmy Lemarpol. Uważam, że to jedna z lepszych opcji i jeśli chodzi o współpracę to zdecydowanie warto. Jednak sprawdź sobie jeszcze inne opinie, aby się dodatkowo upewnić.
freddy
Posty: 283
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:20

Re: Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

Post autor: freddy »

Jeżeli rozglądacie się za magazynowym sprzętem do transportu bliskiego to zajrzyjcie na stronę https://www.id-lifting.pl/ Firma ta sprzedaje wysokiej jakości sprzęt magazynowy w całkiem niezłych cenach. Warto nawiązać z nimi współpracę.
Krzysztof99
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:59

Re: Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

Post autor: Krzysztof99 »

Dobrze wiedzieć, ostatnio sam szukałem informacji w tym zakresie i też najwięcej pozytywnych opinii było odnośnie Lemarpol. Najwyraźniej tak doświadczony i trwały biznes daje radę do dziś.
DamianSin
Posty: 14
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:29

Re: Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

Post autor: DamianSin »

Podzielam pozytywną opinię odnośnie firmy Lemarpol, ponieważ jest to jedna z nielicznych firm która rzeczywiście jest w stanie zapewnić Wam współpracę na bardzo wysokim poziomie i nie obawiać się kiedy sprzęt nie będzie domagał, ponieważ jednocześnie zapewniają możliwość wynajmu długo i krótkoterminowego. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z zakupów oraz późniejszej długotrwałej współpracy :)
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

Post autor: KamilZ »

Dziękuję bardzo za wszystkie informacje, w takim razie na pewno sprawdzę jakie warunki są w stanie zaoferować i jak dokładniejsze kształtują się ceny oraz warunki w ich przypadku. Pozdrawiam!
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

Post autor: melomanka2 »

Na magazynie przydadzą się również kontenery do przechowywania materiałów. Jeśli chodzi o materiały sypkie, to świetnie sprawdzają się kontenery elastyczne, czyli worki Big-Bag. Można je zamówić w firmie https://big-kam.pl/. Są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, nadają się również do transportu różnych materiałów - zboża, piasku, a nawet gruzu.
Kaspiana
Posty: 10
Rejestracja: 28 lip 2020, 13:07

Re: Prowadzenie magazynu, a sprzęt?

Post autor: Kaspiana »

Szacując wszystko doszłam do wniosku, że najlepiej jest rozejrzeć się za dobrą firmą, która oferuje wynajem powierzchni magazynowej. Ja na przykład korzystam z usług https://www.7rsa.pl/ . Przechowują towary neutralne i artykuły spożywcze niewymagające przetrzymywania w chłodni, można też wynająć powierzchnię na otworzenie produkcji i biuro.
ODPOWIEDZ