firma lpg

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Postzunia
Posty: 380
Rejestracja: 17 sty 2019, 19:28

firma lpg

Post autor: Postzunia »

Moj mąż kupił sobie nową skodę i mam zamiar założyć instalacje LPG. Przychodzę zatem do was z pytaniem, czy znacie jakąś godną polecenia firmę, coś w stylu BRC?
sajco
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2019, 21:12

Re: firma lpg

Post autor: sajco »

Właśnie dziś oddałem swoje auto na montaż instalacji, właśnie BRC SQ 32. Odbieram jutro, więc jak pojeżdżę trochę to napiszę Ci jak to wygląda. Sam trochę szukałem instalacji więc wiem przed jakim dylematem stoisz:)
tromba45
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2019, 18:01

Re: firma lpg

Post autor: tromba45 »

Jeżeli chodzi o BRC to myślę, że warto się tym zainteresować. Mają sprawdzone i wytrzymałe instalacje. Podaj skąd jesteś może podeślę ktoś jakiś godny polecenia warsztat.
babulina35
Posty: 217
Rejestracja: 26 maja 2018, 19:42

Re: firma lpg

Post autor: babulina35 »

Mam w aucie instalację BRC ponad rok. Bez awarii. Jeszcze mamy rok gwarancji. W necie ta instalacja zbiera dobre opinie.
frea
Posty: 341
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:03

Re: firma lpg

Post autor: frea »

Znalezienie porządnej firmy, która zajmuje się instalacjami LPG w samochodach. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Gdańska to polecam wam skontaktować się z http://www.argaz-gdansk.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
ODPOWIEDZ