opinie o salonie "jest pięknie" w Warszawie

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

opinie o salonie "jest pięknie" w Warszawie

Post autor: evelajna »

hello :) kojarzycie salon jest pięknie z Warszawy ? szukam opinii klientek, które robiły tam makijaż permanentny. warto zapisywać się do Dominiki ? dajcie znac dziewczyny, zależy mi na naprawdę spektakularnym efekcie więc szukam i szukam.
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: opinie o salonie "jest pięknie" w Warszawie

Post autor: anika »

no wiesz, Dominika, która tam pracuje jest uważana przez wielu za jedną z lepszych linergistek w mieście także na pewno trafisz w dobre ręce :)
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: opinie o salonie "jest pięknie" w Warszawie

Post autor: felikaa »

oo to prawda co pisze koleżanka wyżej. ja robiłam u Dominiki brwi i kreski a w tym roku może w końcu zdecyduje się na usta :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: opinie o salonie "jest pięknie" w Warszawie

Post autor: evelajna »

dzięki dziewczyny :) no własnie przejrzałam juuż internet troszkę i widze, że dużo osob ją poleca. Jeszcze takie małe pytanie bo ja to panikara jestem - czy to jest w ogole bezpieczne i czy bardzo boli ?
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: opinie o salonie "jest pięknie" w Warszawie

Post autor: felikaa »

no pewnie, że bezpieczne. Dominika pracuje na świetnych jakościowo barwnikach więc nie ma obaw o jakieś reakcje alergiczne itd, spokojnie :) jeśli chodzi o ból to też nic takiego nie czułam ( a mam dośc niski próg bólu). napisz do niej lub zadzwon i dopytaj o szczegoły :)
Samanta
Posty: 410
Rejestracja: 23 lis 2016, 21:34

Re: opinie o salonie "jest pięknie" w Warszawie

Post autor: Samanta »

Wedlug mnie warto porownac kilka ofert takich klinik i dowiedziec sie z jakich produktow korzystaja do takich zabiegow. Ja juz z doswiadczenia wiem ze warto brac wypelniacze marki Restylane https://www.restylane.com/pl/ - sama posiadam klinikę w ktorej korzystam z ich produktow zarejestrowanych w FDA - klientki sa bardzo zadowolone a ja mam pewnosc ze zabiegi sa skuteczne i bezpieczne dla zdrowia
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: opinie o salonie "jest pięknie" w Warszawie

Post autor: evelajna »

dziewczyny wiem, ze już troche czasu minelo od naszej ostatniej rozmowy ale chciałam się tylko pochwalić, ze jakoś na początku lutego zrobiłam sobie brwi u Dominiki :) Jestem zachwycona efektem także raz jeszcze dzięki za wszystkie informacje i pomoc :) w najbliższych planach kreski na górnej powiece :)
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: opinie o salonie "jest pięknie" w Warszawie

Post autor: felikaa »

super evelajna :) najwazniejsze, ze mogłyśmy pomóc i że jesteś zadowolona z efektów :) Dominika jak zwykle stanęła na wysokości zadania :)
ODPOWIEDZ