caya design - opinie

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

caya design - opinie

Post autor: evelajna »

hej wszystkim :) zwracam się do Was z pytankiem, czy ktoś z Was ma doświadczenie związane z firmą Caya Design ? wpadło mi w oko kilka mebli z ich oferty i mam ochotę je zamówić :) będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: caya design - opinie

Post autor: lolika »

nie znam tej firmy ale chętnie przycupnę bo rozglądam się właśnie za nowym narożnikiem. Póki co odwiedziłam już 2 sieciówki ale nie znalazłam kompletnie nic, co wpadłoby mi w oko.
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: caya design - opinie

Post autor: anika »

no bo sieciówki mają to do siebie, ze tak naprawdę wszystko jest robione na jedno kopyto i klient nie ma żadnego powla manewru. A firmę Caya Design znam i polecam. Mam ich stolik kawowy i teraz jestem właśnie w trakcie wyboru narożnika :)
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: caya design - opinie

Post autor: felikaa »

anika to zamawiaj i się nie zastanawiaj nawet :) Mam jeden z ich narożników i uważam, ze jest boski! Duży, wygodny i taki hmm elegancki ale i nowoczesny. jakość wykonania bez zarzutu, cena też w miare rozsądna.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: caya design - opinie

Post autor: evelajna »

oki bardzo Wam dziękuje za odpowiedzi :) W miedzyczsi znalazłam jeszcze kilka innych wspisów na ich temat i okazuje się, że klienci wypowadają się tylko pozytywnie :) także nie ma co, zamawiam :)
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: caya design - opinie

Post autor: felikaa »

evelajna to w wolnej chwili pochwal się co dokładnie zamówiłaś :) ja zastanawiam sie jeszcze czy nie zamówić stolika kawowego i takiej mini szafki nocnej do sypialni. fajna mają tą kolekcję loft :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: caya design - opinie

Post autor: evelajna »

zamówiłam narożnik AVANTI i dwa fotele CLEO :) Póki co tylko i aż tyle :) jeśli wszystko będzie ok to na pewno domówie jeszcze sofę do drugiego pokoju i jeszcze coś z kolekcji loftowej.
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: caya design - opinie

Post autor: felikaa »

evelajna to super :) dobry wybór :) koniecznie daj znać jak tam wrażenia jak już mebelki dotrą :) i założe się, że sofę zamówisz szybciej niż myślisz hehe.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: caya design - opinie

Post autor: evelajna »

wszystko jest możliwe :) normalnie to bym siedziała jak na szpilach ale przed świetami pracy w domu nie brakuje także zajmuje sobie jakoś ten czas :) dam znać na pewno. Wesołych Świąt :)
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

Re: caya design - opinie

Post autor: kitti32 »

Akurat tej firmy nie znam. Ale jeśli chodzi o dobrej jakości meble, w dobrych cenach to mogę zaproponować sklep internetowy Meble-Do-Niemiec. Mają ogromny wybór. Ja znalazłam tam piękne stoły https://meble-do-niemiec.pl/pl/c/STOLY/14 - dokładnie to czego potrzebowałam.
ODPOWIEDZ