Apteka online

najsława-81
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2021, 13:49

Apteka online

Post autor: najsława-81 »

Zamawiacie czasem leki i suplementy z aptek internetowych? Możecie mi powiedzieć, która apteka internetowa według Was jest najbardziej godna polecenia? Od dłuższego już czasu zastanawiałam się, czy nie "przerzucić" się na kupowanie suplementów i leków przez internet, dlatego, że jest taniej. Zastanawiam się też, czy jesteście zadowoleni z szybkości wysyłki?
jasmine

Re: Apteka online

Post autor: jasmine »

raczej kupuję stacjonarnie, mam kilka aptek niedaleko miejsca zamieszkania i cenowo i pod względem oferty DOZ wygrywa, mają bardzo dobre ceny, dlatego regularnie własnie tam kupuję
Margo

Re: Apteka online

Post autor: Margo »

Ja też kupuję w doz, zdecydowanie najtaniej jest u nich. Trochę mnie przeraża to co się dzieje w innych aptekach, oby jak najdłużej nie robili podwyżek tam gdzie kupuję.
ilośka

Re: Apteka online

Post autor: ilośka »

Macie rację z tymi cenami, również zauważyłam, że w doz jest znacznie taniej. Mnie to akurat bardzo cieszy, lubię u nich kupować. Co miesiąc realizuję receptę więc lepiej płacić mniej.
emiliana

Re: Apteka online

Post autor: emiliana »

Ja zdecydowanie wolę robić zakupy stacjonarnie, zawsze ktoś mi doradzi, czy też dobierze zamiennik, dlatego niezmiennie kupuję w DOZie, poza tym u nich ceny są bardzo w porządku.
leonia

Re: Apteka online

Post autor: leonia »

Również wolę kupować leki stacjonarnie, zazwyczaj kupuję w aptece dbam o zdrowie bo tam jest najtaniej w moim mieście, a mają też duży wybór i dobrze zaopatrzone stany magazynowe.
Olta

Re: Apteka online

Post autor: Olta »

Faktycznie w doz mają najlepsze ceny. Weszłam sobie w porównywarkę cen, bo czekają mnie większe zakupy i jak na razie doz nie ma konkurencji, więc będę kupować u nich. Nie wiedziałam, że są aż takie różnice pomiędzy aptekami.
jolaszka

Re: Apteka online

Post autor: jolaszka »

A widzisz, pewnie nie ma co przepłacać, ja już tylko chodzę do apteki DOZ, nie chodzę do innych. U nich wychodzą najtaniej leki i na receptę i suplementy więc kupię tam wszystko czego potrzebuję.
rafaella

Re: Apteka online

Post autor: rafaella »

Co miesiąc kupuję w dozie mniej więcej taki sam zestaw leków i suplementów, gdyby mieli podnieść ceny to na pewno bym to zauważyła. Tymczasem wciąż płacę mniej więcej tyle samo, co mnie bardzo cieszy, bo wśród tych wszechobecnych podwyżek to zawsze to jakaś oszczędność
jolaszka

Re: Apteka online

Post autor: jolaszka »

zdecydowanie, też raczej kupuję te same leki więc mogę zobserwować ceny jakie mają i dla mnie są jak najbardziej ok, warto sprawdzić DOZ, w tych czasach dosyć trudnych każda oszczędność się przyda
meduza

Re: Apteka online

Post autor: meduza »

Ceny w DOZie faktycznie są bardzo atrakcyjne i całkiem przyziemne, nic nie drożeje i nie mam uczucia, że z każda kolejną wizytą płacę coraz więcej. Wykupuje u nich leki raz w miesiącu i jestem zadowolona.
eliza

Re: Apteka online

Post autor: eliza »

Moi rodzice bardzo lubią robić zakupy w DOZie, mają blisko, ceny są w porządku i co ważne zawsze wszystko to co jest im potrzebna jest dostępne, no i ceny nie idą w górę.
jadziak

Re: Apteka online

Post autor: jadziak »

Ja sama lubię robić zakupy w DOZie, oni mają super ceny na leki, które biorę, chociaż witaminy też u nich kupuję bo mają promocje. Dziadkom też poleciłam i faktycznie zaoszczędzili na swoich lekach.
Kesta

Re: Apteka online

Post autor: Kesta »

Jakbyście szukały taniej apteki, to polecam doz. Cały czas trzymają ceny na niskim poziomie, w innych aptekach porobili już spore podwyżki, więc mam nadzieję, że doz będzie miało jak najdłużej takie ceny.
edka

Re: Apteka online

Post autor: edka »

Faktycznie w DOZie mają dobre ceny na leki, warto do nich zajrzeć, w moim mieście teraz to najtańsza apteka wiec kupuję u nich swoje leki, które regularnie przyjmuję.
wronka

Re: Apteka online

Post autor: wronka »

Też kupuje leki w DOZie, realizuję u nich swoje recepty. Faktycznie mają dobre ceny na leki i na suplementy, stacjonarnie wychodzi mi właśnie u nich najtaniej, a przepłacać nie będę.
ODPOWIEDZ