Fachowcy od likwidacji kleszczy

olga
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 14:38

Fachowcy od likwidacji kleszczy

Post autor: olga »

Znacie firmę bijkomara.pl? Wykonują specjalistyczne opryski na kleszcze i inne tego typu owady. Polecacie skorzystać z ich usług w tym zakresie? Muszę skutecznie pozbyć się robactwa z ogrodu ;)

adblock w operze
zygfryd1983
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 3:57

Re: Fachowcy od likwidacji kleszczy

Post autor: zygfryd1983 »

Jeśli stawiasz na skuteczność, to zdecydowanie warto skontaktować się z bijkomara.pl. Mnie pomagają już od kilku sezonów. Co ciekawe stosują preparaty bezpieczne dla ludzi i zwierząt, ale też niegroźne dla roślin.
Kaśako

Re: Fachowcy od likwidacji kleszczy

Post autor: Kaśako »

Powiem szczerze, że to i tak jest dobrze, że są odpowiedni fachowcy od takich rzeczy i można to komuś zlecić. Ja też ostatnio czytałam jak się gniazda szerszeni pozbyć - https://www.sklepdaglezja.pl/blog/jak-z ... szeni.html to była dopiero masakra! ale stres
nina3

Re: Fachowcy od likwidacji kleszczy

Post autor: nina3 »

Jestem absolutnie zachwycona działaniem kropli Fiprex Duo na mojego psa. Moja przygoda z tym produktem rozpoczęła się po tym, jak mój pies złapał kleszcza i wymagał długotrwałego leczenia. Teraz, dzięki Fiprex Duo, mogę spać spokojnie, wiedząc, że mój pies jest chroniony przed kleszczami. Te krople są skuteczne i proste w użyciu. Szczerze polecam każdemu właścicielowi psa, który pragnie zapewnić swojemu czworonogowi najlepszą ochronę
ODPOWIEDZ