Regeneracja głowic i silników Piętka

Edwin
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 16:13

Regeneracja głowic i silników Piętka

Post autor: Edwin »

Witam forumowiczów ;) Czy słyszeliście o wrocławskiej firmie Piętka zajmującej się regeneracją głowic i silników? Zależy mi na poznaniu waszych opinii na ich temat, bo szukam kogoś, kto przywróci silnik w moim aucie do życia. Polecacie się z nimi kontaktować?
godehard1999
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 4:23

Re: Regeneracja głowic i silników Piętka

Post autor: godehard1999 »

Sam jakiś czas temu zlecałem im naprawę silnika i uważam, że poradzili sobie z tym naprawdę dobrze. Profesjonalnie podeszli do zlecenia, zrealizowali je w terminie i dokładnie według moich oczekiwań. Chyba nie ma lepszych specjalistów w tym zakresie.
Kudłaty

Re: Regeneracja głowic i silników Piętka

Post autor: Kudłaty »

Nigdy nie naprawiałem silnika. Po prostu pamiętam że ważne to regularnie wymieniać olej czyli co 10 tysiecy KM. No i firma - mam hyundai xteer, dobry syntetyk, cacy silnik działa na nim, nie ma zatarć, awarii itp. Jeśli naprawiłeś już silnik to lej dobry olej
merkyn
Posty: 106
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:56

Re: Regeneracja głowic i silników Piętka

Post autor: merkyn »

Nie kojarzę ten firmy, ale też nie jestem z tych okolic. Kiedy mi wyskoczyła jakaś usterka, coś z silnikiem to standardowo zgłosiłem się do mojego mechanika, który rozwiązał mój problem. Z resztą gdybyście szukali na Śląsku kogoś godnego polecenia, to tutaj zostawiam linka: http://aldamotorsport.pl/serwis-porsche/ do strony serwisu, z usług którego korzystam. Jestem zadowolony, bo moje auto za często się nie psuje, a gdy coś jest nie tak, to mój mechanik to zawsze ogarnie.
ODPOWIEDZ