Rolety zewnętrzne czy wewnętrzne?

Meblarze, wykończeniowcy, kwiaciarnie, fryzjerzy - polecamy firmy i usługi.
kleksi
Posty: 222
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:31

Rolety zewnętrzne czy wewnętrzne?

Post autor: kleksi »

Które rolety są bardziej praktyczne w użytku? Poniekąd i te i te mają swoje plusy i minusy, jednak chyba te zewnętrzne bardziej do mnie przemawiają, ze względu na to, że są mniej widoczne (całe okno od wewnątrz jest ładnie widoczne i to zdecydowanie moim zdaniem lepiej wygląda)
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Rolety zewnętrzne czy wewnętrzne?

Post autor: hanse »

To skoro Ty preferujesz zewnętrzne, to po prostu takie kup. Ważne, aby Tobie odpowiadały i spełniały swoje zadanie. Radzę jednak zwrócić na jakość wykonania w przypadku zewnętrznych rolet, bo jest ona dość ważna (zresztą w przypadku wewnętrznych rolet, też jest to ważne)
kleksi
Posty: 222
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:31

Re: Rolety zewnętrzne czy wewnętrzne?

Post autor: kleksi »

Jak w takim razie podejść do tego typu zakupu? Są jacyś producenci, którzy są rekomendowani przy tego typu zakupie? Też wolałbym wydać nawet trochę więcej, a żeby wszystko było wykonane odpowiednio i na długie lata.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Rolety zewnętrzne czy wewnętrzne?

Post autor: pelonsk »

W Polsce jedne z lepszych ofert na rolety Screen posiadają w https://reflexsun.eu/. Idealnie spisują się również jako moskitiera na duże okno i dla mnie jest to najkorzystniejsze rozwiązanie. Nie wiem jak do tej pory mogłem bez nich mieszkać, zwłaszcza latem, gdy są najprzydatniejsze.
ODPOWIEDZ