Okna i osłony

Meblarze, wykończeniowcy, kwiaciarnie, fryzjerzy - polecamy firmy i usługi.
Obina-67
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 8:56

Okna i osłony

Post autor: Obina-67 »

Hej. Wraz z mężem zastanawiamy się nad wymianą okien i osłon okiennych w domu. Wpadła nam w oko oferta firmy twoje-okna.szczecin.pl. Korzystaliście z ich usług i moglibyście podzielić się opinią? Pomogłoby nam to się zdecydować.
Danisław-78
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 7:53

Re: Okna i osłony

Post autor: Danisław-78 »

Mało jest tak rzetelnych firm, jak Twoje Okna. Ostatnio kupowałem tam żaluzje plisowane, ale nie był to mój pierwszy zakup i z pewnością nie ostatni. Nie dość, że jakość produktów jest dobra, to można przy okazji liczyć na fachowe doradztwo i sprawny montaż. Polecam!
Robeń

Re: Okna i osłony

Post autor: Robeń »

W przypadku kiedy szukacie konkretnych podpowiedzi szukając zarówno pięknej i dobrze wykonanej stolarki, ale również dekoracji okiennych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę wskazówki przygotowane przez EkoPlast https://ekoplast-group.com/pl/zaluzje-d ... re-wybrac/ gdzie poznacie również różnice między żaluzjami drewnianymi, ale również aluminiowymi. W naszym przypadku wybór padł na wersję numer jeden, które idealnie pasują do naszego wnętrza w naturalnym kolorze drewna. Koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście u siebie i czy spełniają wszystkie wymagania zarówno stylu, jak i skutecznego zachowania prywatności.
miłka12

Re: Okna i osłony

Post autor: miłka12 »

U mnie wybór okien nie zajął dużo czasu. Już wcześniej wiedziałam o firmie Drutex, mój brat ma okna pvc właśnie od nich. Naprawdę solidne, widać wysoką jakość jeśli chodzi o materiał czy wykonanie. A przy tym jest w czym wybierać. To okna z nowoczesnymi rozwiązaniami, bezpieczne, energooszczędne. Na takich mi właśnie zależy.
dańk

Re: Okna i osłony

Post autor: dańk »

miłka12 pisze:
> U mnie wybór okien nie zajął dużo czasu. Już wcześniej wiedziałam o firmie
> Drutex, mój brat ma okna pvc właśnie od nich. Naprawdę solidne, widać
> wysoką jakość jeśli chodzi o materiał czy wykonanie. A przy tym jest w czym
> wybierać. To okna z nowoczesnymi rozwiązaniami, bezpieczne,
> energooszczędne. Na takich mi właśnie zależy.


Jak się okazuje okna a okna to może być kolosalna różnica. Mój sąsiad na przykład ze swoich okien do końca nie jest zadowolony. Dlatego sam teraz ostrożnie do tematu podchodzę jeśli chodzi o wybór. W sumie to nie znam firm od okien, wcześniej ten temat mnie nie interesował po prostu. Muszę się więcej o tej firmie dowiedzieć.
miłka12

Re: Okna i osłony

Post autor: miłka12 »

dańk pisze:
> miłka12 pisze:
> > U mnie wybór okien nie zajął dużo czasu. Już wcześniej wiedziałam o firmie
> > Drutex, mój brat ma okna pvc właśnie od nich. Naprawdę solidne, widać
> > wysoką jakość jeśli chodzi o materiał czy wykonanie. A przy tym jest w czym
> > wybierać. To okna z nowoczesnymi rozwiązaniami, bezpieczne,
> > energooszczędne. Na takich mi właśnie zależy.
>
>
> Jak się okazuje okna a okna to może być kolosalna różnica. Mój sąsiad na przykład ze
> swoich okien do końca nie jest zadowolony. Dlatego sam teraz ostrożnie do tematu
> podchodzę jeśli chodzi o wybór. W sumie to nie znam firm od okien, wcześniej ten
> temat mnie nie interesował po prostu. Muszę się więcej o tej firmie dowiedzieć.

Z tego co ja wiem to Drutex ma wieloletnie doświadczenie w produkcji okien, więc już to mówi samo za siebie. Tak jak pisałam mój brat ma od nich, teraz ja i naprawdę się sprawdzają. Jeśli chodzi o materiał to różne mają w ofercie, ja też na pvc się zdecydowałam. Zostawiam namiar na ich stronę https://www.drutex.pl/ . Całą ofertę można sobie sprawdzić.
ODPOWIEDZ