Adwokat do rozwodu

Meblarze, wykończeniowcy, kwiaciarnie, fryzjerzy - polecamy firmy i usługi.
mojmira_64

Adwokat do rozwodu

Post autor: mojmira_64 »

Witajcie. Chcę wynająć dobrego adwokata do sprawy rozwodowej, ale nie mogę zdecydować się na konkretną kancelarię. W każdym razie jedną z bardziej interesujących ofert ma moim zdaniem kroladwokat.pl. Co wiecie na ich temat?

milorad66

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: milorad66 »

Sam korzystałem z usług tej kancelarii, kiedy dowiedziałem się, że zapewniają pomoc w takich sprawach jak stwierdzenie nabycia spadku w Łodzi. Mecenas Król był mocno zaangażowany w pomoc i wykazał się dużą wiedzą oraz doświadczeniem. Według mnie to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

sonia1

Post autor: sonia1 »

Gdybym ja miała polecić świetnego adwokata, który między innymi specjalizuje się w sprawach rozwodowych, to byłby to Łukasz Węgłowski ze Szczecina. Ma tam swoją kancelarię, a filię w Kamieniu Pomorskim jak dobrze pamiętam. Rzeczowy, profesjonalny, nie boi się skomplikowanych spraw, ma ogromne doświadczenie. Dlatego można na nim polegać jak najbardziej.

Tedex

Post autor: Tedex »

Mojmira, wspominałaś o rozwodzie cywilnym. W tym przypadku Ci nie podpowiem, bo u mnie było za porozumieniem stron i reprezentowaliśmy siebie sami przed sądem. Niemniej ja miałem jeszcze ślub kościelny i w tym przypadku potrzebowałem adwokata od rozwodu kościelnego. Moja dobra znajoma poleciła mi panią adwokat Magdalenę Wojdałę: https://kancelariawojdala.pl/adwokat-koscielny/ Po konsultacji z nią zdecydowałem się na jej pomoc. To była dobra decyzja. Wszystko sprawnie poszło. Moje małżeństwo zostało uznane za zawarte nieważnie i nie zostały na mnie nałożone żadne klauzule wyrokowe. Lepiej być nie mogło :)

ODPOWIEDZ