Naprawa pralki po gwarancji

gwido_61
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:04

Naprawa pralki po gwarancji

Post autor: gwido_61 »

Witam. Gdzie w Krakowie mógłbym oddać pralkę do pogwarancyjnej naprawy? Polecicie mi jakiś sprawdzony serwis, gdzie nie naciągają na zakup niepotrzebnych części? Kilka razy niestety trafiłem na pseudo fachowców, więc teraz jestem ostrożniejszy ;)
Medard1990
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 12:34

Re: Naprawa pralki po gwarancji

Post autor: Medard1990 »

Gwarantuję, że w naprawa-agd-krakow.pl nie spotkasz się z naciąganiem, a z rzetelnym podejściem i szybką realizacją zleceń. To specjaliści od AGD różnych marek, więc ani wiedzy, ani doświadczenia nie można im odmówić.
spodniczka
Posty: 54
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:05

Re: Naprawa pralki po gwarancji

Post autor: spodniczka »

Ja uważam, że nie ma sensu w naprawianiu starej pralki. Lepiej zakupić nową. Ja zdecydowałam się na electroluxa i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam jednak pralkę z serii perfect care, z której wyjmuję pranie bez zagnieceń dzięki funkcji steam care.
Czaruś

Re: Naprawa pralki po gwarancji

Post autor: Czaruś »

Generalnie na czas jak nie masz pralki możesz sobie sprawdzić ofertę jakiś pralni. Są pralnie na telefon jak np. Warszawska https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . To bardzo wygodna sprawa, dzwonisz, oni podjeżdżają i biorą rzeczy do prania. Oszczędność czasu i miejsca na suszenie tego wszystkiego w domu ;).
niś

Re: Naprawa pralki po gwarancji

Post autor: niś »

Przyznaję, że kiedyś częściej korzystałam z usług pralni, teraz mam pralkę i suszarkę (zestaw PerfectCare, Electroluxa)i do pralni oddaję właściwie tylko wełniane płaszcze
ODPOWIEDZ