Jaki jest pożytek z gier komputerowych?

Wszystko o promocji online, pozycjonowanie, adwords, email marketing, social media, itd.
eśarichka

Jaki jest pożytek z gier komputerowych?

Post autor: eśarichka »

Jaki jest pożytek z gier komputerowych?

Istnieje wiele gier komputerowych. Codziennie pojawiają się nowe gry. Dlaczego ludzie są tak głodni gier? co ci to daje
próbowałem zagrać w jakieś gry. Ale to dla mnie tylko strata czasu.
Czym są dla ciebie gry komputerowe?
ożyz

Re: Jaki jest pożytek z gier komputerowych?

Post autor: ożyz »

moje ulubione hobby!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
blazej
Posty: 45
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:47

Re: Jaki jest pożytek z gier komputerowych?

Post autor: blazej »

Gry komputerowe od zawsze dawały mi radość i pozwalają mi rozładować napięcie po ciężkim dniu pracy. Przykładem tego jest gra League of Legends, w którą zacząłem grać cztery lata temu. Od tego czasu jestem o wiele lepszym graczem, a pomogła mi w tym strona https://www.lolporadnik.pl/. Co ciekawe - oprócz mnie korzysta z niej między innymi Jankos i Nervarien, głównie dlatego że można na niej znaleźć ciekawe poradniki do bohaterów.

drukarka atramentowa wielofunkcyjna brother
kasialipa
Posty: 159
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:46

Re: Jaki jest pożytek z gier komputerowych?

Post autor: kasialipa »

Myślę, że dzięki grom można się zrelaksować i zapomnieć o problemach. Jeśli jesteś miłośnikiem gry Diablo 4, to na stronie https://ekspert.ceneo.pl/diablo-iv-wymagania-premiera znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji dotyczącej nowej wersji gry. Poznasz wymagania sprzętowe, ogólny zarys gry i bohaterów. Jeśli lubisz takie klimaty, to z pewnością nie pożałujesz.
koteł

Re: Jaki jest pożytek z gier komputerowych?

Post autor: koteł »

eśarichka pisze:
> Jaki jest pożytek z gier komputerowych?
>
> Istnieje wiele gier komputerowych. Codziennie pojawiają się nowe gry.
> Dlaczego ludzie są tak głodni gier? co ci to daje
> próbowałem zagrać w jakieś gry. Ale to dla mnie tylko strata czasu.
> Czym są dla ciebie gry komputerowe?

Też jakoś nie jestem przekonana, bo nie lubię pożeraczy czasu, ale szanuje, że inni lubią i nie mam nic przeciwko temu:)
ODPOWIEDZ