narzędzia i elementy do CNC

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Melchior-78
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2022, 23:32

narzędzia i elementy do CNC

Post autor: Melchior-78 »

Witam! Mam zamiar wymienić imadła maszynowe w urządzeniach w moim zakładzie i chciałbym je zamówić przez internet. Jak na razie przejrzałem sobie już oferty kilku sklepów i znalazłem kilka interesujących. Szczególnie oferta Fatpol Tools wydaje się atrakcyjna. Wiecie może coś na temat tego producenta i chcielibyście udzielić jakichś informacji? Przydadzą się ;)
Roderyk-90
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2021, 4:24

Re: narzędzia i elementy do CNC

Post autor: Roderyk-90 »

Kiedyś zamawiałem u nich tylko uchwyty wiertarskie, ale że sprawdzały się świetnie to od tamtego czasu zamawiam wszystkie narzędzia i elementy do maszyn CNC. Są chyba jednym z lepszych producentów oprzyrządowania i wiem to, bo testowałem wiele produktów i to najróżniejszych marek. Ja w każdym razie mogę ich śmiało polecić za jakość i ceny, bo nie da się na nie narzekać.
nanu66
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2020, 9:12

Re: narzędzia i elementy do CNC

Post autor: nanu66 »

A co powiesz na inne narzędzia, które również spełnią te oczekiwania, będąc spełniać wszelkie potrzeby. Dlatego przesiewacz bębnowy do odpadów proponowany przez https://www.perfopol.pl/Sita_bebnowe__recykling_ jest świetnym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i wykonaniu wszystkiego na poziomie.
ODPOWIEDZ