artykuły dla dzieci i niemowląt

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Sarita_60
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2021, 23:38

artykuły dla dzieci i niemowląt

Post autor: Sarita_60 »

Hej czy ktoś z was zamawiał może artykuły dla niemowląt online? Chciałabym się dowiedzieć jaki sklep najbardziej polecacie bo ja przez ilość tych wszystkich ofert w ogóle nie jestem w stanie się zdecydować. Powoli muszę się zabrać za przygotowywanie wyprawki dla mojego malucha i szczerze nie wiem od czego zacząć :D Mogę na was liczyć w tej kwestii? Przydadzą się rady i wskazówki od tych bardziej doświadczonych rodziców.
Adriana77
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2021, 13:33

Re: artykuły dla dzieci i niemowląt

Post autor: Adriana77 »

Jeśli o mnie chodzi to mogę polecić sklep Mulan, bo jak kupiłam tam większość rzeczy i finalnie nie kosztowało mnie to tak dużo ile sobie wyobrażałam. Mają przede wszystkim super wózki wielofunkcyjne, różne foteliki do auta i mnóstwo akcesoriów, wyposażenia do pokoiku dziecięcego i tak dalej. Jestem pewna, że będziesz zadowolona bo wszystko tam dostaniesz. Także powodzenia i daj znać w razie czego :D
jadwiga
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 17:19

Re: artykuły dla dzieci i niemowląt

Post autor: jadwiga »

Tak ja też chciałam właśnie polecić Mulan. Koleżanka mnie zresztą namówiła, żebym tam kupiła wszystkie rzeczy. Mogę się pochwalić, że znalazłam świetne wanienki dla niemowląt i masę innego wyposażenia w dobrych cenach. Chyba większość osób wskazuje właśnie na ten sklep, więc to Cię powinno przekonać. Na spokojnie przejrzyj sobie ofertą i może faktycznie się zdecydujesz..
ODPOWIEDZ