Układ trawienny - Helicobacter Pylori

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Układ trawienny - Helicobacter Pylori

Post autor: KamilZ »

Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jak skutecznie radzić sobie z problemem układu trawiennego, jak skutecznie zwalczać Helicobacter Pylori, co sądzicie i macie może jakieś doświadczenie w tym zakresie? Pozdrawiam i od razu dziękuję za wskazówki :)
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Układ trawienny - Helicobacter Pylori

Post autor: Adams »

W takim przypadku myślę, że będzie mógł Wam pomóc skuteczny Narimax 500mg który służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej. Ja stosuję również jeśli jestem po antybiotykoterapii i działa bardzo dobrze, także przy problemach helicobacter Pylori. Pozdrawiam!
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Układ trawienny - Helicobacter Pylori

Post autor: MariuszPol »

W takich problemach jak najbardziej dobrze sprawdza się Narimax i uważam, że to jeden z najlepszych probiotyków, który zawiera mnóstwo żywych kultur bakterii i jest jednym z lepszych probiotyków, które przy problemach z układem pokarmowym sobie radzą.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Układ trawienny - Helicobacter Pylori

Post autor: KamilZ »

O super, dziękuję za tak szybki i konkretny odzew. Na pewno się przyda!
Kiki77
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:20

Re: Układ trawienny - Helicobacter Pylori

Post autor: Kiki77 »

Nnarimax stosujemy już od jakiegoś czasu i jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczek, że jeśli chodzi o skład, skuteczność działania i jednocześnie cenę to warto mieć go w zapasie. Tym bardziej w okresie zmożonych zachorowań, kiedy podczas leczenia głównie lekarze przypisują nam mocną antybiotykoterapię.
ODPOWIEDZ