rol-poz.com.pl - opinie

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
narcyza_83
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 12:38

rol-poz.com.pl - opinie

Post autor: narcyza_83 »

Kochani, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sklepem: https://www.rol-poz.com.pl/ ? Mają profesjonalny sprzęt strażacki, artykuły BHP i takie do działań kryzysowych np. worki na piasek, jako ochrona przed podtopieniami. Mieliście z nimi do czynienia? Możecie podzielić się opiniami o tej firmie? Będę wdzięczny za każdy głos, każdego posta, każdą wypowiedź.
Dobrosław-62
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2021, 21:45

Re: rol-poz.com.pl - opinie

Post autor: Dobrosław-62 »

Jeśli chodzi o artykuły BHP to szczerze mogę polecić tę firmę. Znajdziecie u nich produkty bardzo wysokiej jakości i szeroki wybór tego typu artykułów. Zamówienie realizowane jest szybko i bez żadnych problemów, kontakt z firmą jest bardzo poprawny - nie mogę się na to skarżyć. Ceny też są odpowiednie do jakości. Generalnie: bardzo polecam rol-poz.com.pl
Lechoslaw
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2021, 9:05

Re: rol-poz.com.pl - opinie

Post autor: Lechoslaw »

Profesjonalny sprzęt strażacki, odzież, buty, a także inna odzież robocza - wszystko to dostaniecie w rol-poz. Macie pewność, że to co u nich kupujecie jest najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Znają się dobrze na produktach, które sprzedają, mają doświadczenie i wiedzę potrzebną, żeby do użytku oddać produkt spełniający wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.
Waldemar_66
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 5:16

Re: rol-poz.com.pl - opinie

Post autor: Waldemar_66 »

Jeśli potrzebne są Wam namioty ratownicze czy innego rodzaju profesjonalne produkty ratownicze czy potrzebne do zwalczania klęsk żywiołowych, to polecam Wam współpracę z tą firmą. Na pewno będziecie zadowoleni, kontakt z nimi jest wręcz wzorowy, jakość produktów pozytywnie Was zaskoczy. To firma, którą można a nawet trzeba polecać. Są naprawdę świetni.
honorat-88
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2021, 11:58

Re: rol-poz.com.pl - opinie

Post autor: honorat-88 »

Ja niedawno zakupiłem myjki i suszarki do odzieży i sprzętu i przyznaję, że pozytywne opinie o tej firmie, nie są ani trochę przesadzone. Dostałem dokładnie to czego oczekiwałem. Firma była w stanie doradzić mi odpowiednie suszarki i myjki, ceny mają bardziej niż przyzwoite. Szczerze polecam, jeśli potrzebujecie tego typu produktów, to ta firma to najlepszy wybór.
ODPOWIEDZ