Gdzie w Warszawie bądź okolicy zrobić naprawę automatu

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Gdzie w Warszawie bądź okolicy zrobić naprawę automatu

Post autor: Adams »

Hej :)
Gdzie polecacie mi abym zrobił w Warszawie naprawę automatycznej skrzyni wraz z wymianą oleju? Macie może dla mnie jakieś wskazówki oraz konkretne porady, bo wolałbym go odstawić jak najwcześniej zanim kompletnie padnie
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Gdzie w Warszawie bądź okolicy zrobić naprawę automatu

Post autor: KamilZ »

W mojej opinii godnym uwagi serwisem jest na pewno Auto Józefów. Dlatego jak znajdziesz trochę wolnego czasu to warto się do nich wybrać na diagnozę. Robią kawał bardzo dobrej pracy, do tego podejmują się regeneracji kiedy w aso karzą wymieniać i zapewniają też dobre warunki gwarancyjne nawet na rok.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Gdzie w Warszawie bądź okolicy zrobić naprawę automatu

Post autor: MariuszPol »

Podzielam opinię odnośnie Auto Józefów, jeden z nielicznych serwisów na który rzeczywiście warto postawić. Pełen profesjonalizm od początku diagnozy, doby termin realizacji i do tego fachowe wsparcie i kontakt telefoniczny w razie jakichkolwiek komplikacji bądź dodatkowych napraw które trzeba będzie zrobić. No i rok gwarancji :)
DamianSin
Posty: 14
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:29

Re: Gdzie w Warszawie bądź okolicy zrobić naprawę automatu

Post autor: DamianSin »

Dobre wskazówki się tutaj znalazły! Mam nadzieję, że w końcu uda się ten problem z rozwiązać.
Kiki77
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:20

Re: Gdzie w Warszawie bądź okolicy zrobić naprawę automatu

Post autor: Kiki77 »

Ja tak samo mogę wypowiedzieć się pozytywnie na temat serwisu Auto Józefów, uważam że to najlepsza opcja jeśli chodzi o przeprowadzenie skutecznej oraz efektywnej naprawy, która pozwoli Wam ponownie cieszyć się jazdą codziennie i to bez obaw o jakiekolwiek niedociągnięcia, czy powroty na kolejne poprawki. Pozdrawiam!
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Gdzie w Warszawie bądź okolicy zrobić naprawę automatu

Post autor: Adams »

O bardzo dziękuję za podpowiedzi :) W takim razie postaram się wszystko dokładnie sprawdzić i może w końcu zdecyduję się na zrobienie tego automatu (oby tylko w rozsądnej cenie).
ODPOWIEDZ