Zaskoczenie wielkie, ale...

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
Legri
Posty: 202
Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11

Zaskoczenie wielkie, ale...

Post autor: Legri »

Ostatnio miałam okazję rozmawiać ze znajomymi, którzy polegli na kilkanaście dni ze swoim biznesem w sieci, ponieważ firma hostingowa, w której wykupili usługę, utraciła dane wszystkich klientów.
Jak w takim razie wybrać profesjonalistów i czym się kierować wybierając firmę hostingową?
Kama
Posty: 155
Rejestracja: 23 mar 2016, 17:20

Re: Zaskoczenie wielkie, ale...

Post autor: Kama »

No cóż, bardzo przykra sprawa. Nie brzmi to najlepiej.
Ja byłabym mega ostrożna przy wyborze takiej firmy.
Rozmawiałam z kumplem o tym i w sumie wymienił jedną, która jego zdaniem jest godna.
On korzysta z usług dhosting.pl, od kilku lat niezawodni i bez problemów, a do tego merytoryczni.
Jak przyznał, cenowo też super warunki, więc może warto do nich napisać, żeby się dowiedzieć szczegółów przed podjęciem decyzji.
Skądinąd ważnej chyba, skoro już raz ktoś nawalił tak bardzo, z kim współpracowali.
agawa
Posty: 31
Rejestracja: 09 mar 2016, 12:33

Re: Zaskoczenie wielkie, ale...

Post autor: agawa »

Według mnie dobry hosting to drogi hosting. Wiadomo czasami zdarzają się różne sytuacje i wykupując hosting musisz się z tym liczyć :)
ofelia
Posty: 680
Rejestracja: 08 cze 2016, 10:39

Re: Zaskoczenie wielkie, ale...

Post autor: ofelia »

Dlatego wybierając taką firme jak kieruje się opiniami jakie są na internecie. Zazwyczaj gdy w firmie coś dzieje się nie tak, na necie jest o tym głośno i można znaleźć nie tylko pozytywne opinie. Takich firm jest wiele ale ważne by znaleźć kogoś kto oferuje bezpieczny hosting i do takiej sytuacji nigdy by nie dopuścił. Twój znajomy lepiej by zrobił, gdyby skorzystał z oferty tej firmy http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/baas/ . Nie miał by takich problemów.
ODPOWIEDZ