Życie intymne

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Krzyś

Życie intymne

Post autor: Krzyś »

Od dłuższego czasu zastanawiam sie nad zakupem kilku gadżetów erotycznych, jednak nie mogę sie zdecydować co warto kupić na początek i z jakiego sklepu skorzystać.
Żaneta

Re: Życie intymne

Post autor: Żaneta »

Jeżeli szukasz sprawdzonych zabawek erotycznych to polecam Ci sklep http://xn--wiat-bdsm-u1b.pl/ . Sama z niego korzystam i jestem bardzo zadowolona z ich produktów. Mają bardzo dobre ceny.
Krzyś

Re: Życie intymne

Post autor: Krzyś »

Czy korzystanie z takich gadżetów erotycznych jest w pełni bezpieczne ? Sporo czytałem o niskiej jakości produktach, które mogą nawet spowodować urazy.
Żaneta

Re: Życie intymne

Post autor: Żaneta »

Jeżeli będziesz korzystał z dobrej jakości produktów, z zaufanych sklepów to nie masz się czego obawiać. Sklep, który Ci poleciłam sprzedaje moim zdaniem najwyższej jakości produkty za bardzo rozsądne pieniądze. Wejdz na stronie, poczytaj a wszystkiego sie dowiesz.
Górka

Re: Życie intymne

Post autor: Górka »

Żaneta pisze:
> Jeżeli będziesz korzystał z dobrej jakości produktów, z zaufanych sklepów
> to nie masz się czego obawiać. Sklep, który Ci poleciłam sprzedaje moim
> zdaniem najwyższej jakości produkty za bardzo rozsądne pieniądze. Wejdz na
> stronie, poczytaj a wszystkiego sie dowiesz.
A ja mam nieco inne pytanie, czy któraś z Was dziewczyny ma może problem z suchością pochwy? Jak sobie radzicie? Nie ukrywam, że u mnie powoduje to duży dyskomfort...
yusta
Posty: 46
Rejestracja: 08 cze 2020, 16:41

Re: Życie intymne

Post autor: yusta »

Może życie intymne mocno szwankowało ze względu na okropne bóle podczas miesiączek ale też podczas seksu. Powiedziałam o tym lekarzowi i zapytałam co jest nie tak. Odpowiedział że to może być endometrioza i skierował mnie na dalszą diagnostykę do szpitala medicover.
beńka

Re: Życie intymne

Post autor: beńka »

Górka pisze:
> A ja mam nieco inne pytanie, czy któraś z Was dziewczyny ma może problem z suchością
> pochwy? Jak sobie radzicie? Nie ukrywam, że u mnie powoduje to duży dyskomfort...

Konsultowałaś ten problem z lekarzem ginekologiem? Zawsze warto to sprawdzić. U mnie na problemy z suchością pochwy rewelacyjnie sprawdził się Vagisan. Jest w dwóch formach, albo w globulkach, albo w kremie z aplikatorem.
fosterka
Posty: 357
Rejestracja: 01 lut 2017, 10:19

Re: Życie intymne

Post autor: fosterka »

U mnie okazało się że mam hpv, musiałam się gdzieś tym zarazić i miałam spory problem. Na szczęście trafiłam na lekarza który sobie z tym poradził. Zalecił mi kurację żelem papilocare, on pomaga usunąć wirusa i pomaga wyleczyć zmiany jakie wywołał na szyjce macicy
Łosia

Re: Życie intymne

Post autor: Łosia »

beńka pisze:

> Konsultowałaś ten problem z lekarzem ginekologiem? Zawsze warto to sprawdzić. U mnie
> na problemy z suchością pochwy rewelacyjnie sprawdził się Vagisan. Jest w dwóch
> formach, albo w globulkach, albo w kremie z aplikatorem.

Mogłabyś powiedzieć, czy ten preparat Vagisan (wolałabym chyba globulki) kupię bez recepty?
młoda

Re: Życie intymne

Post autor: młoda »

yusta pisze:
> Może życie intymne mocno szwankowało ze względu na okropne bóle podczas
> miesiączek ale też podczas seksu. Powiedziałam o tym lekarzowi i zapytałam
> co jest nie tak. Odpowiedział że to może być endometrioza

Z tym nie ma faktycznie żartów, ale dobrze że powiedziałaś o tym lekarzowi. Czytałam tu https://antykoncepcjanamiare.pl/kobiece ... jczesciej/ że nie warto zwlekać z wizytą u ginekologa jeśli zaobserwujesz u siebie jakieś podejrzane objawy.
ODPOWIEDZ