Wieszaki z torebką.

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamaCela
Posty: 41
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:11

Wieszaki z torebką.

Post autor: KamaCela »

Znalazłam ciekawe zastosowanie dla tego typu wieszaków może się komuś przyda ;) Od pewnego czasu denerwowało mnie, że apaszki ze śliskich materiałów cały czas spadają z wieszaka - mam taki specjalny na szaliki, ale jak widać niewiele dawał. Mogłabym je trzymać złożone półce, ale jest to o tyle problematyczne, że przy większej ilości, gdy chcemy wyjąć jedną apaszkę robi się bałagan w pozostałych. W domu miałam jedną torebkę z dogrzewanym wieszakiem i pomyślałam, że gdy włożę apaszkę do niej, to wreszcie będzie porządek. Postanowiłam kupić ich więcej, aby móc każdą apaszkę trzymać osobno - jest większy porządek i się nie gniotą. Ja kupiłam swoje tutaj: http://www.opak-fol.pl i polecam - bardzo trwałe, nie niszczą się.
borek
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:55

Re: Wieszaki z torebką.

Post autor: borek »

Ja na apaszki mam kartonik, żeby się nie gniotły zwijam na dłoni w kłębek i wkładam do kartonika, ważne jest żeby było w nim dużo apaszek, bo nadmiar miejsca w pudełku wprowadza chaos :)

patronka natalii
mloda
Posty: 14
Rejestracja: 25 kwie 2016, 0:13

Re: Wieszaki z torebką.

Post autor: mloda »

Na apaszki stosuję wieszak do krawatów. To duże ułatwienie, po prostu wiążesz apaszkę na kółeczku i już nie spadnie :)
tamara
Posty: 25
Rejestracja: 01 cze 2016, 20:30

Re: Wieszaki z torebką.

Post autor: tamara »

Fajny sposób, sama od kilku miesięcy stosuję ten sposób :)
ODPOWIEDZ