System ratalny do sklepu - Wordpress

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

System ratalny do sklepu - Wordpress

Post autor: Adams »

Cześć,
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrego systemu ratalnego do sklepu postawionym na Wordpress? Będę wdzięczny za konkrety!
Kiki77
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:20

Re: System ratalny do sklepu - Wordpress

Post autor: Kiki77 »

W mojej opinii na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę Platforma Ratalna w przypadku których będziecie mogli liczyć na wygodę, dobre warunki i pełne wsparcie ze strony obsługi klienta. W końcu udaje nam się skutecznie zwiększać sprzedaż produktów z wyższej półki w sieci i na pewno nie zamierzamy w najbliższym czasie z tego rezygnować.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: System ratalny do sklepu - Wordpress

Post autor: KamilZ »

W mojej opinii jak najbardziej jest to dobra propozycja i możecie zajrzeć sobie na stronę internetową https://www.platformaratalna.pl/wspolpraca gdzie znajdziecie konkretne podpowiedzi i od razu będziecie mogli się z nimi skontaktować z ich obsługą i poszerzyć wiedzę na ten temat. U nas bardzo fajnie się to przyjęło :)
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: System ratalny do sklepu - Wordpress

Post autor: Adams »

Dzięki wielkie za pierwsze wskazówki, na pewno wezmę sobie pod uwagę. Pozdrawiam!
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: System ratalny do sklepu - Wordpress

Post autor: MariuszPol »

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Platforma Ratalna jeśli chodzi o profesjonalne podejście, jasne warunki, sprawny kontakt. Klienci przy zakupach z ich pomocą rozłożenia na raty także są zadowoleni, więc jak do tej pory nie mieliśmy w ich przypadku najmniejszych zastrzeżeń.
ODPOWIEDZ