Nerolog wizyta

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Postzunia
Posty: 380
Rejestracja: 17 sty 2019, 19:28

Nerolog wizyta

Post autor: Postzunia »

Pomóżcie mi znaleźć jakiś portal online gdzie mogę wyszukać specjalistę nefrologa i od razu dokonać rejestracji. Macie jakieś propozycje bo sprawa jest raczej pilna a nie chcę tracić czasu na jeżdżenie od jednej poradni do drugiej.
anton4
Posty: 318
Rejestracja: 29 gru 2017, 22:28

Re: Nerolog wizyta

Post autor: anton4 »

Dobrego nefrologa nie tak łatwo jest znaleźć, jak szukałem w Warszawie to miałem problem. Nie ma wielu takich specjalistów tak naprawdę. Z polecenia trafiłem do Radzymina w końcu do CM Panorama do dr Wiśniewskiej. I ją mogę śmiało polecić, jest bardzo dobrym lekarzem i ma doświadczenie. Na szczęście udało się farmakologicznie doprowadzić moje nerki do porządku.
Soffi
Posty: 287
Rejestracja: 06 kwie 2018, 21:41
Lokalizacja: Czempiń

Re: Nerolog wizyta

Post autor: Soffi »

Masz szczęście, że Ci się udało. Wiele osób ma jednak problemy z nerkami, a wtedy trzeba zachować odpowiednią dietę niskobiałkową. Kilka lat temu był spory problem z produktami niskobiałkowymi. Teraz jest możliwość zakupu w sklepie Smaki Diet https://smakidiet.pl/produkty-niskobialkowe gdzie tak naprawdę można dostać wszystko. Właściciel sklepu bardzo dba o jego zaopatrzenie. A zamówienia realizowane są w ekspresowym tempie.
ODPOWIEDZ