Naprawa pralki i zmywarki

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: KamilZ »

Miesiąc temu przydarzyła nam się awaria sprzętu AGD w domu, jednak zanim zdecydowaliśmy się na zakup nowego postanowiliśmy skorzystać z pomocy serwisu https://pomoc-agd-krakow.pl/ który spisał się naprawdę świetnie i dzięki nim w końcu mogliśmy uniknąć dużych kosztów kolejnych zakupów.
Kira
Posty: 93
Rejestracja: 16 gru 2019, 23:59

Re: Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: Kira »

Moja pralka nie nadawała się już do naprawy, ale może i dobrze. Kupiłam nową, która sprawdza się naprawdę świetnie. Postawiłam na Electrolux, z serii PerfectCare, ma taką funkcję, która kończy pranie podmuchem pary, dzięki czemu nie muszę prasować sterty ubrań tak jak wcześniej ;)
lukrecja
Posty: 46
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:36

Re: Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: lukrecja »

W mojej opinii takich sprzętów nie opłaca się naprawiać. Lepiej kupić nową pralkę. A najlepsze pralki ma w ofercie electrolux :) ja mam perfect care i jestem super zadowolona z funkcji pary. dzięki niej nie muszę tak często prasować :)
jakubczak
Posty: 255
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:27

Re: Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: jakubczak »

Na czas niedyspozycji Twojej pralki, polecam skorzystać z oferty dostępnej na stronie: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Pralnia zajmie się Twoim praniem tak, że wróci do Ciebie czyste i w idealnym stanie. Na pewno będziesz więc zadowolony z ich usług.
Zegła

Re: Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: Zegła »

lukrecja pisze:
> W mojej opinii takich sprzętów nie opłaca się naprawiać. Lepiej kupić nową
> pralkę. A najlepsze pralki ma w ofercie electrolux :) ja mam perfect care i
> jestem super zadowolona z funkcji pary. dzięki niej nie muszę tak często
> prasować :)

Słuchajcie, a macie jakieś doświadczenia z suszarkami tej serii Electroluxa? też mam pralkę z PerfectCare i jestem z niej ogromnie zadowolona. Dlatego myślę o tym, żeby kupić w końcu wymarzoną suszarkę:)
ODPOWIEDZ