media społecznościowe

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Postzunia
Posty: 380
Rejestracja: 17 sty 2019, 19:28

media społecznościowe

Post autor: Postzunia »

Zauważacie u swoich dzieci pociąg w stronę mediów społecznościowych? FB insta tik tok? Trochę tego jest. Są na tych platformach? Pozwalacje na selfiaczki i inne wygłupy?
wera
Posty: 69
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:59

Re: media społecznościowe

Post autor: wera »

Ja uważam, że media społecznościowe są w dzisiejszych czasach kluczem do sukcesu wielu firm. Naprawdę warto z nich korzystać. Sama ostatnio zaczęłam prowadzić MS i powiem szczerze, ze to działa. Dzisiaj zainteresował mnie artykuł Rodzaje postów na Twitterze - https://bppl.pl/rodzaje-postow-na-twitterze/ i chyba wykorzystam porady, które tam znalazłam. Też czytacie tego typu artykuły? Moim zdaniem warto, człowiek dzieki nim się uczy.
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

Re: media społecznościowe

Post autor: kitti32 »

Postzunia pisze:
> Zauważacie u swoich dzieci pociąg w stronę mediów społecznościowych? FB
> insta tik tok? Trochę tego jest. Są na tych platformach? Pozwalacje na
> selfiaczki i inne wygłupy?


Tzn wiesz to są aplikacje społecznościowe, nastolatkowie ale i nie tylko, dzielą się tam różnymi informacjami, newsami czy śmiesznymi obrazkami:) . Ale fakt jest taki, że czasami zbyt wiele robi się dla lajków czy tam serduszek na instagramie. Technologia troszkę za bardzo kieruje naszym życiem. Jeżeli Cie to ciekawi to w Polsce niedługo wychodzi film o takiej tematyce ,, W lesie dziś nie zaśnie nikt". Ukazywac to będzie z tego co czytałam w dośc specyficzny sposób ;).
Ostatnio zmieniony 30 lis 2019, 14:22 przez kitti32, łącznie zmieniany 1 raz.
Caitlyn223
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2019, 16:25

Re: media społecznościowe

Post autor: Caitlyn223 »

Technologia idzie mocno w przód, ale wiele mówi się o tym, że pójdzie ona na tyle do przodu, że stanie się zbyt mądra;). Tzn nie chcę tu robic jakis teorii spiskowych, ale coś w tym może byc, już są jakieś tam roboty co pracują w różnych miejscach itd. Czy to dobre? Nie wiem. Może w jakiejś chirurgii moim zdaniem byłoby to dobre rozwiązanie, bo robot może byc bardziej precyzyjny niż człowiek, chociaż kto wie? A co do wspomnianego filmu to w odnoszac się do dyskusji warto go zobaczyc, coś tam o nim czytałam. To horrorek będzie nie?
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

Re: media społecznościowe

Post autor: kitti32 »

Yup, horror a nawet slasher. Nie liczę na jakieś mega psychologiczne kino ukazujące problem uzależnień od technologii. Bardziej liczę na sceny ukazujące emocje gdy nie ma się do niej dostępu co prowadzi bohaterów filmu w niebezpieczne sytuacje.
Caitlyn223
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2019, 16:25

Re: media społecznościowe

Post autor: Caitlyn223 »

Ciekawi mnie jednak w jaki sposób będzie przedstawione niebezpieczeństwo w ,, Lesie..." . No bo skoro to slasher to musi byc jakis wróg mordujący wszystkich do okoła. Ale czy on będzie miał coś wspólnego z technologią? Może jakaś zraza do technologii spowodowana jakąś przeszłością.
Sławomir

Re: media społecznościowe

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem mediów społecznościowych. Według mnie obecnie media społecznościowe stanowią ważny element reklamy w internecie. Dlatego chciałbym Wam polecić bardzo interesujący artykuł - https://cosmo.net.pl/5-wskazowek-jak-za ... nterakcje/ .
ODPOWIEDZ