klej do butów

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
męlindo

klej do butów

Post autor: męlindo »

Stosował ktos z was klej do butów?? Znacie jakiś dobry i łatwy w obsłudze?? Pilnie potrzebny ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________-
oetadam
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2020, 21:49

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

męlindo pisze:
> Stosował ktos z was klej do butów?? Znacie jakiś dobry i łatwy w obsłudze??
> Pilnie potrzebny
> ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________-

Witam! Męlindo, do naprawy butów idealnie nada się klej TADAM® Jest to elastyczny klej, który służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Deńka

Re: klej do butów

Post autor: Deńka »

oetadam pisze:
>
> Witam! Męlindo, do naprawy butów idealnie nada się klej TADAM® Jest to elastyczny
> klej, który służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków,
> obcasów, podeszw i cholewek.
>
> Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.
>
> Ekspert marki TADAM
> tadam com pl

Słyszałam już o tym kleju Tadam, ale zastanawiam się, czy on się sprawdzi do sklejenia butów sportowych tak, żeby były w miarę elastyczne?
maszkwił

Re: klej do butów

Post autor: maszkwił »

Deńka pisze:
> oetadam pisze:
> >
> > Witam! Męlindo, do naprawy butów idealnie nada się klej TADAM® Jest to
> elastyczny
> > klej, który służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków,
> > obcasów, podeszw i cholewek.
> >
> > Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.
> >
> > Ekspert marki TADAM
> > tadam com pl
>
> Słyszałam już o tym kleju Tadam, ale zastanawiam się, czy on się sprawdzi do
> sklejenia butów sportowych tak, żeby były w miarę elastyczne?
rozglądałem się za tym klejem, u mnie w kiosku ruchu go nie mają. gdzie moge szukac takiego kleju? mowa oczywiście o sklepach stacjonarnych ;)
laramaś

Re: klej do butów

Post autor: laramaś »

Widze dyskusję to się wtrącę. Osobiście używam tego kleju Tadam i bardzo go sobie chwalę - muszę przyznać. Skleiłem nim już nie jedną parę butów, które trzymają się do dnia dzisiejszego. a sytuacja, o której pisze miała miejsce na prawdę, ładnych kilka lat temu.
ODPOWIEDZ