internetowe zakupy z USA

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
halnik
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2016, 21:20

internetowe zakupy z USA

Post autor: halnik »

Gdyby ktoś chciał zakupić kilka rzeczy ze sklepów w Stanach https://www.usbox.pl/lista-sklepow/ istnieje teraz możliwość łączenia kilku przesyłek w jedną paczkę z USA. Jest to na pewno bardzo wygodna opcja, gdy w jednej przesyłce otrzymamy wszystko. Mamy też pewność, że po drodze nic nie zginie i doleci do nas wszystko w całości..
ginny
Posty: 22
Rejestracja: 16 mar 2016, 11:03

Re: internetowe zakupy z USA

Post autor: ginny »

Niby fajnie, ale ściągając coś z USA przesyłka jest bardzo droga no i czas oczekiwania mnie nie zachwyca :)
inkeri
Posty: 67
Rejestracja: 17 lut 2016, 21:15

Re: internetowe zakupy z USA

Post autor: inkeri »

Też jednak wolę kupować w sklepach polskich ze względu na wysokie koszty przesyłki oraz długi czas oczekiwania. Tym bardziej, że spokojnie można kupić praktycznie wszystko. Ostatni mój zakup to śliczna torebka worek z http://www.brytyjka.pl/torby-z-fredzlam ... at-32.html - przesyłka błyskawiczna, a koszty przesyłki naprawdę stosunkowo niewielkie.
borek
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:55

Re: internetowe zakupy z USA

Post autor: borek »

Kupując przez internet z USA musimy liczyć się z tym że z gwarancji od razu rezygnujemy, bo nie będzie nam się opłacało odsyłać produktu z powrotem i pokrywać kosztów przesyłki
laguna
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:02

Re: internetowe zakupy z USA

Post autor: laguna »

A ja kupuję przez internet z USA, można kupić dużo rzeczy których nie ma u nas, więc czemu z tego nie korzystać ?
ramin
Posty: 25
Rejestracja: 09 mar 2016, 12:23

Re: internetowe zakupy z USA

Post autor: ramin »

Jeżeli jest taka możliwość to jasne że trzeba korzystać, skoro ten handel istnieje to znaczy że rynek kwitnie ;)
agawa
Posty: 31
Rejestracja: 09 mar 2016, 12:33

Re: internetowe zakupy z USA

Post autor: agawa »

Zakupy z USA są z nałożonym cłem ?
ODPOWIEDZ