Sala na przyjęcie Kraków

tyria1976
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 17:09

Sala na przyjęcie Kraków

Post autor: tyria1976 »

Jakie znacie sale na przyjęcia okolicznościowe w Krakowie? Szukam miejsca, gdzie mogłabym urządzić urodziny. Wolę raczej kameralne sale, nie planuję przyjęcia na wiele osób.
romana
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 7:55

Re: Sala na przyjęcie Kraków

Post autor: romana »

Polecam zorganizować urodziny w restauracji hotelu Wit Stwosz. Miałam tam wyprawianą rocznicę ślubu. Super obsługa, pycha jedzenie no i ten klimat. Już wnętrze samego hotelu robi wrażenie. Sama się przekonasz, jeśli się zdecydujesz :)
marcyssia
Posty: 115
Rejestracja: 28 lis 2017, 18:02

Re: Sala na przyjęcie Kraków

Post autor: marcyssia »

Sali jest naprawdę sporo i wszystko zależy od tego na czym nam najbardziej zależy. Jak szukałam czegoś nietuzinkowego dla moich dzieci to udało mi się dość szybko trafić na taką jedną która od razu mi przypadła do gustu. Na szczęście właściciele okazali się super, lokalizacja też. Jedynie co to sama zadbałam o wystrój, bo wiem że moje dziecko uwielbia balony, piniatę czy girlandy które zamawiam z https://godanparty.pl/ . Także i tym razem ich nie mogło zabraknąć.
sopełek

Re: Sala na przyjęcie Kraków

Post autor: sopełek »

Swoje trzydzieste urodziny również organizowałam w restauracji, co prawda tylko dla niedużego grona osób, na miejsce przyjęcia wybrałam restaurację Bubbles w Warszawie, ponieważ słyszałam już dużo dobrego na ich temat, postanowiłam sama ich sprawdzić. Impreza udała się znakomicie, goście byli zachwyceni pysznym jedzeniem serwowanym na kolacji.
martunia842
Posty: 321
Rejestracja: 14 lis 2017, 19:56

Re: Sala na przyjęcie Kraków

Post autor: martunia842 »

Dobrą salę na przyjęcia wszelkiego typu ma ta https://naskrajnej.pl/przyjecie-komunijne/ restauracja którą ja wybrałam na komunię mojej córki. Zobaczcie sami na ofertę, mają do tego obsługę na wysokim poziomie i też ładny ogród leśny który na ciepłe miesiące jest w sam raz.
ODPOWIEDZ