Sala na konferencję

świętosław_70
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 10:37

Sala na konferencję

Post autor: świętosław_70 »

Cześć. Słyszał ktoś z was o Zajeździe Marta w Pułankowicach? Dowiedziałem się, że udostępniają salę na szkolenia i konferencje, a ja właśnie taką konferencję mam w planie zorganizować. Może macie jakieś opinie na temat tego miejsca?
Mateusz_85
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 5:54

Re: Sala na konferencję

Post autor: Mateusz_85 »

Ja jestem zdania, że Zajazd Marta jest odpowiednim miejscem zarówno jeśli chodzi o przyjęcia okolicznościowe, jak i szkolenia czy właśnie konferencje. Okolica jest przyjemna, wnętrze klimatyczne, obsługa bardzo miła i sympatyczna. Nic dodać, nic ująć.
Miłoszewski

Re: Sala na konferencję

Post autor: Miłoszewski »

Tylko nie każda sala jest warta uwagi. Wszystko zależy od jej wyposażenia. Niektóre centra nauk, czy też konferencyjne specjalnie zatrudniają zewnętrzne firmy do projektowania takich sal, by miejsca spełniały odpowiednie wymagania. A nie tak łatwo zaprojektować taką salę konferencyjną by była uniwersalna i dawała odpowiednią jakość dla prelegenta i dla odbiorców.Fajne rzeczy projektuje Trias Avi. Z tymże to już górna półka. Oni robią całe centra nauki, jak EpiCentrum, duże konferencyjne ośrodki itd. Również muzea i całe obiekty typu hotele.
ODPOWIEDZ