biuroforum.com.pl - opinie

Wszystko o księgowości, co, gdzie, jak i za ile.
Aleksja
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2020, 8:30

biuroforum.com.pl - opinie

Post autor: Aleksja »

Witam, przez wiele lat miałam swoją księgową, która przechodzi w tym roku na emeryturę. Obecnie nie chciałabym zatrudniać kogoś niedoświadczonego, dlatego szukam różnych ofert w internecie i trafiłam między innymi na Biuro Rachunkowe Forum. Czy współpracowaliście z nimi? Jakie macie opinie?
Rajmunda1972
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 12:47

Re: biuroforum.com.pl - opinie

Post autor: Rajmunda1972 »

Współpracuję z nimi od lat i śmiało mogę polecić. W zakresie usług księgowo-kadrowo-finansowych nie mają sobie równych, szczególnie w okolicach Pruszcza Gdańskiego. Możesz im zaufać.
zwinisława-77
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2020, 20:52

Re: biuroforum.com.pl - opinie

Post autor: zwinisława-77 »

Współpracuje z nimi od lat i zdaje się na nich w wielu kwestiach. Powierzyłam im między innymi obsługę płac, dzięki czemu zredukowałam ilość pracowników w mojej firmie, co przełożyło się na oszczędności.
Żaneta

Re: biuroforum.com.pl - opinie

Post autor: Żaneta »

Z czystym spokojem i sumieniem mogę polecić współpracę z biurem rachunkowym Forum. Są profesjonalni, mają ogromną wiedzę i naprawdę warto powierzyć im obsługę księgową swojej firmy. Dodatkowo plusem są też przystępne ceny, warto zajrzeć do cennika https://biuroforum.com.pl/cennik/ mnie to również przekonało do wyboru właśnie tej firmy. Jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ