System Master Gel - Victoria Vynn

Ciekawe informacje, fakty, opinie.
Zyta-89
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2020, 17:58

System Master Gel - Victoria Vynn

Post autor: Zyta-89 »

Hej, jeśli prowadzicie własny salon kosmetyczny i szukacie sprawdzonej marki lakierów, to serdecznie polecam victoriavynn.com. Hitem wśród ich produktów jest System Master Gel, czyli połączenie elastyczności żelu i trwałości akrylu. Z produktami od Victorii bardzo fajnie się pracuje, a klientki są zadowolone, co jest chyba najważniejsze, prawda? :) Może miałyście już okazję testować te lakiery? Podzielcie się wrażeniami!
basiakaminska
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2020, 19:32

Re: System Master Gel - Victoria Vynn

Post autor: basiakaminska »

Ja miałam okazję testować zarówno lakiery hybrydowe jak i zwykłe (tak! oni ostatnio wypuścili kolekcję zwykłych lakierów!). Jestem zadowolona trwałością, kolorami oraz połyskiem!
Hybrydowe, zwłaszcza z bazą Boost Base wzmacniają płytkę, co dla mnie jest ważne.
A zwykłe są wegańskie i wystarczy tylko jedna warstwa lakieru aby paznokieć był pięknie pokryty.
miriam ł

Re: System Master Gel - Victoria Vynn

Post autor: miriam ł »

Przyda wam się sprawdzony dostawca. Od początku działalności zamawiam w Mimari to bardzo dobrze zaopatrzona [url=https://mimari.com.pl/]hurtownia kosmetyczna[/url]. Mają profesjonalny sprzęt, akcesoria kosmetyczne oraz meble. Prowadzą również szkolenia.
ODPOWIEDZ