System płatności ratalnej do sklepu online?

O prowadzeniu działalności w Polsce. Codzienne trudności, zmagania, problemy.
Jozoń

System płatności ratalnej do sklepu online?

Post autor: Jozoń »

Rozglądam się nad skutecznym systemem płatności ratalnych dla sklepów internetowych. Jeśli włącze np. wtyczke iRaty to są jakieś koszty, czy trudno jest ją wdrożyć w codziennym użytkowaniu i czy przede wszystkim jest to dla nich opłacalne? Mam nadzieję, że trochę mi ten temat rozjaśnicie :)
Fiboń

Re: System płatności ratalnej do sklepu online?

Post autor: Fiboń »

Jeżeli chodzi o skuteczny system płatności ratalnej to tutaj dobrze może sprawdzić się akurat iRaty, w mojej opinii to zdecydowanie dobry kierunek rozwoju biznesu, bo jednak jak się okazuje coraz więcej osób preferuje tego typu zakupy już nawet przy tańszych produktach za kilkaset złotych. Jako, że rozwijamy ofertę dużo droższych sprzętów to jednak jest to dużo korzystniejsze dla firm które korzystają z naszej oferty.
iRaty - płatności

Re: System płatności ratalnej do sklepu online?

Post autor: iRaty - płatności »

Nasza wtyczka jest całkowicie bezpłatna dla sklepów na każdej platformie sklepowej. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować swój sklep tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca w razie dodatkowych pytań nasza obsługa na pewno pomoże w jego skutecznego wdrożeniu.
Jozoń

Re: System płatności ratalnej do sklepu online?

Post autor: Jozoń »

iRaty - płatności pisze:
> Nasza wtyczka jest całkowicie bezpłatna dla sklepów na każdej platformie
> sklepowej. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować
> swój sklep tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca w razie
> dodatkowych pytań nasza obsługa na pewno pomoże w jego skutecznego
> wdrożeniu.

Super, bardzo dziękuję za informacje. Na pewno postaram się dokładnie sprawdzić taką możliwość.
JacekRoś

Re: System płatności ratalnej do sklepu online?

Post autor: JacekRoś »

Według mnie warto przede wszystkim poszukać skutecznych rozwiązań które jednak będą mogły wpłynąć na dużo lepsze wyniki sprzedażowe, jednocześnie pozwalając sobie także na lepsze prowizje przy droższych produktach, bo kosztów za płatności ratalne nie ponosimy jako sprzedawcy. A sam moduł też działa bez jakichkolwiek problemów ze sprawnym rozpatrywaniem kolejnych wniosków.
ODPOWIEDZ