Nowa kasa fiskalna

O prowadzeniu działalności w Polsce. Codzienne trudności, zmagania, problemy.
Aurelian_95
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 4:40

Nowa kasa fiskalna

Post autor: Aurelian_95 »

Witam. Potrzebuję zainwestować w nową kasę fiskalną i zastanawiam się nad ofertą firmy Procash. Ponoć mają naprawdę konkurencyjne ceny takich urządzeń. Korzystaliście z ich usług? Polecacie?
Filipa
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 15:01

Re: Nowa kasa fiskalna

Post autor: Filipa »

Jako jedni z nielicznych sprzedają kasy online, więc osobiście korzystałam z ich usług, a przy tym mogę szczerze polecić. Procash to nie tylko sprzedaż urządzeń fiskalnych, ale też ich wdrożenie czy serwis, a do tego szkolenie z obsługi.
Mośnia

Re: Nowa kasa fiskalna

Post autor: Mośnia »

Podpowiedzcie, w jaki system kasowy online warto zainwestować do niewielkiego lokalu gastronomicznego? Przecież pandemia musi się kiedyś skończyć, a my jesteśmy w trakcie załatwiania wszelkich formalności przed otwarciem lokalu. Zależy mi na dość łatwej obsłudze.
zazzu
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:14

Re: Nowa kasa fiskalna

Post autor: zazzu »

Może system kasowy od Dotykackiej? Jest bardzo prosty w obsłudze i ma dobrą cenę. U nas sprawdza się doskonale od kilku miesięcy
mień

Re: Nowa kasa fiskalna

Post autor: mień »

Sami niedawno potrzebowaliśmy nowej kasy fiskalnej, stara się już zepsuła i nie było sensu jej naprawiać. Nową kupiliśmy z firmy Kamex https://kamex24.pl/kontakt.html w Skarżysko-Kamiennej. Jest to w zasadzie urządzenie fiskalne, kupiliśmy tam także terminale płatnicze i oprogramowanie do wszystkiego. Oni posiadają produkty wysokiej jakości, które doskonale nam się sprawdzają, są niezawodne, cenowo się, opłacają, polecam.
ODPOWIEDZ