Panele słoneczne na dachu

Famian71
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2019, 11:52

Panele słoneczne na dachu

Post autor: Famian71 »

Cześć. Zastanawiam się nad montażem paneli słonecznych na dachu firmy. Bliska jest mi idea czystej energii, więc wydaje mi się, że to dobry pomysł. Słyszeliście o Elektrum? Przeglądałem ich ofertę i wpadli mi w oko, to profesjonalna firma, widać, że znają się na instalacjach fotowoltaicznych.
anakowa

Re: Panele słoneczne na dachu

Post autor: anakowa »

Możesz sprawdzić też na stronie https://suntrack.pl/143-panele-sloneczne. To sprawdzony producent, jak szukałam odpowiedniej opcji to mieli bardzo dobre opinie więc ostatecznie się zdecydowałam i teraz korzystam z ich paneli, mogę szczerze polecić. Oferują najwyższej jakości komponenty fotowoltaiczne.
MiłosławA

Re: Panele słoneczne na dachu

Post autor: MiłosławA »

No ja bym stawiał na duże firmy. Lepsze warunki gwarancyjne i większa pewność, ze nagle nie znikną. Ostatnie dwa lata to wysyp firm montujących, ale nie mających zaplecza. Nikt nie wie, czy te firmy będą istnieć za kolejne 10 lat, a niby dają gwarancje na 15. Kto to potem będzie obsługiwał i kto za to zapłaci? Już tam wole moją instalację od Hymona. Mam przynajmniej pewność, ze firma będzie istnieć. Jest już wiele lat i panele to nie jedyna jej działalność.
ODPOWIEDZ